Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
41%
Blízkosť predajne
10%
  • 1
  • 2

Farmári a výrobcovia

kraj:
kategória:
95% / 1 hodnotenie
Tradícia nášho chovu oviec je z čias nášho prastarkého, ktorý bačoval na pasienkoch Chočských vrchov. Všetky výrobky vyrábame tradičnými postupmi.
77% / 7 hodnotení
Sme rodinná farma zaoberajúca sa predajom z dvora. Naše produkty sú BIO, bez chemických látok. Chováme Kravy, kozy, sliepky a brojlery.
95% / 4 hodnotenia
Výroba a predaj včelieho medu, sušeného peľu a včelích produktov priamo od včelára.
0% / 0 hodnotení
Bryndziareň a syráreň vo Zvolenskej Slatine je najväčšou a najstaršou bryndziarňou na svete. Založila ju rodina Molecovcov v roku 1797.
0% / 0 hodnotení
Našu farmu tvorí viac ako 300 kmeňových včelstiev rozmiestnených na niekoľkých stálych statanoviskách, nachádzajúcich sa od Trnavy až po Malé Karpaty.
93% / 3 hodnotenia
Mäso Parížek nadväzuje na dlhoročnú tradíciu mäsiarskej rodiny Jána Parížeka. Sme zakladajúcim členom Združenia výrobcov tradičných mäsových výrobkov.
0% / 0 hodnotení
Agroturistický komplex ležiaci v prekrásnom prostredí Národného parku Malá Fatra sa stane vašim sprievodcom kultúrnym dedičstvom salašníctva a tradíciami.
0% / 0 hodnotení
Rybárska spoločnosť Slovryb sa od svojho založenia vyprofilovala na najväčšieho producenta lososovitých druhov rýb na Slovensku.
0% / 0 hodnotení
Firma Ekofarm s.r.o. predstavuje malú rodinnú firmu. Venuje sa rastlinnej a živočíšnej výrobe a v poslednom období sa začína orientovať i na agroturistiku.
0% / 0 hodnotení
Sme malé rodinné hospodárstvo v Torysskej kotline blízko Košíc v Rozhanovciach, ktoré sa špecializuje na pestovanie zeleniny a ovocia tradičným spôsobom.
100% / 1 hodnotenie
Spoločnosť MORKY PETRÁNEK s. r. o. sa zaoberajú chovom, spracovaním a predajom gazdovských - jatočných moriek a kurčiat.
100% / 2 hodnotenia
Ovisfarma je rodinná spoločnosť, zaoberajúca sa poľnohospodárskou prvovýrobou a chovom psíkov Border collie.
100% / 2 hodnotenia
Certifikovaná Ekofarma Borisa Baláža sa nachádza v obci Sklené pri Turčianskych Tepliciach. Špecializuje sa na chov Bio teliat,ale nájdete tu aj ovce a kone.
Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz