Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
0% / 0 hodnotení

ROZEL

Sme malé rodinné hospodárstvo v Torysskej kotline blízko Košíc v Rozhanovciach, ktoré sa špecializuje na pestovanie zeleniny a ovocia tradičným spôsobom.

O nás

Život niekoľkých generácii našich predkov bol spätý s prácou roľníka a životom na dedine so všetkým čo k tomu patrí a ani ja som zrejme tradícii celkom neunikol.

Prvotný zámer, popri inej obchodnej činnosti a v rámci relaxu, bol pokus zabezpečiť sebestačnosť rodiny v produkcii ovocia a zeleniny. Dôležitý pritom bol dôraz na zdravý spôsob pestovania. Vedieť, že naša zelenina a ovocie sú čerstvé, že neobsahujú nič, čo je zdraviu škodlivé.

Aby sme dokázali naplniť čo i len minimálne ekonomické požiadavky, bolo potrebné zabezpečiť predaj našich poľnohospodárskych prebytkov. A tak namiesto plytvania sme sa dostali k predaju čerstvého ovocia a zeleniny.

V súčasnosti nás tento zámer dosť zamestnáva a zároveň načrtáva ďalší krok, ktorý bude nevyhnutné urobiť. Ak má totiž tvrdá práca nielen očisťovať ducha,posiľňovať telo, ale aj živiť rodinu – je potrebné dostať čerstvú zeleninu a ovocie k spotrebiteľovi!

Našou métou je dosiahnutie vedomého a dobrovoľného rozhodnutia ľudí - zdravo žiť!

Zdravo žiť, znamená okrem celého komplexu iných faktorov aj zdravé stravovanie.

Neznamená to nič viac a nič menej, ako presvedčiť záujemcov o zdravú domácu zeleninu, aby to s nami skúsili, aby vyskúšali ten rozdiel, keď to ide priamo....zo záhrady na stôl...

Ponúkame Vám predaj ovocia a zeleniny priamo od pestovateľa. Veď zo záhrady priamo na stôl je najlepšia cesta k zdravému stravovaniu!
Sortiment:
František Nosáľ
Gaštanova 1
04442 Rozhanovce
Fotka
Adresa
Telefón
E-mail
Mapa
Gaštanova 1
04442 Rozhanovce
0911 715 501
nosal@mail.t-com.sk
Hodnotenie užívateľov: (0 hodnotení) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Dotácia
Pri objednávke nad 15€ vám pribalíme ZDARMA zeleninu alebo ovocie aktuálnej dostupnosti v hodnote 3€ 50% hodnoty poštovných + balných nákladov)
26.6.2013

Aktuálne novinky

Žiadne aktuálne novinky

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz