Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
77% / 7 hodnotení

Farma Tuška

Sme rodinná farma zaoberajúca sa predajom z dvora. Naše produkty sú BIO, bez chemických látok. Chováme Kravy, kozy, sliepky a brojlery.

O nás

Názov farmy vznikol z môjho mena. Tuška je skrátenie slova Martuška a volali ma tak moji najbližší, keď som nevedela povedať r. Veľa ľudí si myslelo, že je to chyba a názov má byť Tužka od mena Tužinská, ale to je len zhoda náhod že sa tak teraz volám.

Svoju výrobu obohacujeme o carvingovu metódu - vyrezávanie do zeleniny.

V Súťaži Recept na bohatstvo za Slovensko sme vyhrali kategóriu Medzinárodná kuchyňa.

V prípade záujmu nás kontaktujte a my Vám prezradíme kde nás nájdete

v mojom profile su komentare anonimnych ludí ktory ani len neovoňali moje produkty. Naša farma si prešla peklom na zemi chcela som skončiť ale vďaka mojim stalym klientom, ktorý odomňa stale nakupujú, podporujú ma a davaju my silu som začala od nuly. Zažila som slavu zažila som pad a cením si každú jednu zakazku ktoru dostanem a davam do nej všetko. A moji klienti sa my odvďačuju tím že moje produkty pochvalia a dalej ma odporučajú. Robíme výlučne len na objednavočku. Mame stalych klientov a pravidelných odberatelov takže naši klienti vždy dostanu čerstve kuracie mäsko či sliepočku na polievky alebo ked je zabijačka tak hovädzinku či bravčovinku. Klienti sú spokojný aj ja som spokojna a nepotrebujem byť milionar aby som bola šťastna
Sortiment:
Farma Tuška
Kosorín 152
96624 Kosorín
Marta Tužinská
kontaktná osoba
Fotka
Adresa
Telefón
E-mail
Mapa
Kosorín 152
96624 Kosorín
0950604119
farmatuska@gmail.com
zasielanie / rozvoz - celé Slovensko

Rozhovor s Najobľúbenejšou výrobkyňou potravín 2017 z Farmy Tuška

Výherkyňou súťaže v kategórii Najobľúbenejší výrobca potravín 2017 sa stala pani Marta Tužinská, majiteľka rodinnej farmy Tuška zaoberajúcej sa predajom z dvora. V rozhovore nám odpovedala na otázky týkajúce sa farmy a výroby potravín na nej.

Hodnotenie užívateľov: (7 hodnotení) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

Žiadne aktuálne novinky

Komentáre

morgov 4.3.2014, 15:09
Vaše produkty nie sú BIO...p. Tužinská...
Gargamel 31.3.2015, 18:49
Vincent Zablaty 27.7.2015, 13:52
Urcite vas neodporucim nikomu dalsiemu, skor budem priatelov pred vami varovat. Neviem ako vam taketo produkty mozu prechadzat uz viac ako 3 roky. Som si isty ze jeden a ten isty clovek u vas viac razy nenakupi.
Marta Tužinská 1.11.2015, 20:22
Za objektívnu kritiku sa neuražam ale ak dakto vystupuje pod anonimom a hambí sa za svoj názor to o niečom svedčí. Stojím si za svojími produktami. Máme od nich aj rozbory. Závisť tu vždy bola a bude a väčšinou kritizujú tí čo v živote moje produkty nemali. Tí čo ich mali ich aj na dalej kupujú. A krik závistlivcov ich neodradí
Marta Tužinská 1.11.2015, 20:25
Nikdy som netvrdila že máme značku bio ale že dodržiavame zásady ekologického polnohospodárstva.
Elena 28.8.2017, 17:09
Všetky produkty - syrové misy, torty, korbáčiky, uzlíky a iné, ktoré som od p. Tužinskej kupovala boli veľmi chutné a čerstvé. Pani Tužinská je veľmi ústretová v dodávke. Ďakujem jej a iste si jej výrobky ešte niekedy objednám.
mil pav 1.9.2017, 11:33
Pani Tužinská. Píšete ,že nepotrebujete byť milionár aby ste bola šťastná. A čo ja, ktorého ste oklamali ,sľubovali že zaplatíte nájomne za priestor, ktorý ste si mesiace prenajímali v Bratislave? Zaplatil som za Vás vodu, teplo,smeti... a vy ste sa zatajovali ,nezdvíhali telefón. Poslali ste kľúče od zdevastovaného, špinavého priestoru ./aj foto mám / Dovolať sa Vám už nedalo....a to bolo sľubov, že zaplatíte...a ja som Vám veril.. ja blbec... Tak ako Vaši podvedený zamestnanci.....jeden mi aj volal, že keď bude treba prehovorí na súde... Dal som Vás na súd ,samozrejme že som bol úspešný fakty a papier neoklameš. Je proti Vám už dva roky vedená exekúcia (ex 1167/15) ale čuduj sa svet pohľadávka sa nedá vymôcť, lebo na Vašej hlave ako som sa dozvedel je viacej dlžôb ,exekúcii.Aj inde ste klamali... Tak, že milá pani Tužinská ani ja nemusím byť milionár, aby som bol šťastný, mne stačí ak už nestretnem takého podvodníka, ako ste vy čo sa tvári s krížikom na krku ako svätec . Alebo ,že by sa u Vás pohlo svedomie a sumu 858,77 EUR ktorú máte v exekučnom príkaze vyčíslenú by ste chceli uhradiť ..zavolajte mi ...prekvapte ma ...alebo ste naozaj bez svedomia a chrbtovej kosti...a tajne dúfate že tí ktorých ste podviedli zabudnú...zlo sa nezabúda...a je neodpustiteľné... Pekný deň Vám prajem pani Tužinská buďte šťastná ale už neklamte.
Marta Tužinská 1.9.2017, 16:43
Pan mil.pav - ak je to pravda čo tvrdíte tak mate možnosť si tieto peniaze vymahať a nebudem na vaše komentare odpovedať ludia si sami spravia posudok zavisť je zla vlastnosť a ja Vam prajem aby ste bol šťastny a našiel to čo hladate
mil pav 1.9.2017, 18:14
Vážená pani Tužinská, neviem kde je v mojom článku niečo o závisti? A prajete mi, aby som našiel čo hľadám? Mne stačí keď mi splatíte dlžobu z roku 2015 a už na Vašej stránke nebudem hľadať nič. Čo tvrdím v článku je pravda ,to sama dobre viete, nehrajte prekvapenú, peniaze si od Vás vymáham cez exekútora, ale odpísal mi že máte 16 exekúcii a celkové dlžoby 14000 eur, tak že zatiaľ nie je z čoho vymáhať .Preto som si dovolil si pripomenúť sa a budem sa častejšie na rôznych fórach, aby ľudia spoznali Váš spôsob ,,podnikania“. Pokiaľ bude treba, dám na stránku aj rozhodnutie súdu a aj exekučný príkaz. Čo sa Vám dá závidieť panebože pani Tužinská, podvádzanie, klamanie ,sľubovanie a vysoké dlžoby? Ak máte ešte štipku svedomia začnete si splácať svoje dlžoby...a potom budem možno aj ja šťastný, že som našiel spôsob, ako sa z klamárky stal slušný človek... Pekný večer.
Marta Tužinská 1.9.2017, 20:03
Vážený pan mil.pav - karma je zdrama alebo čo zaseješ do žneš. Čo rozsievate do raz budete zbierať. Karma je zdarmna raz sa zuročí. Myslite na to ked dakoho budete uražať a ohovarať. To je cele čo na vašu adresu napíšem a ak mate potrebu sa prejavovať tak je my vas luto.
mil pav 4.9.2017, 09:34
Pekne ste to napísali pani Tužinská, tak že ste si vedomá, že zlo ste zasiali a nielen v mojom prípade. Prosím Vás pekne ja Vás neurážam ani neohováram ja len píšem fakty o Vás .Ak mi zaplatíte tú dlžobu ktorú za mňa od Vás vymáha exekútor už o mne nebudete počuť .Nezaujímate ma... Ale pokiaľ budete vypisovať hlúposti o závisti , karme a klamať ľudí ďalej, mám potrebu zvestovať všetkým ľuďom čo ste za človeka, aby vedeli od koho nakupujú.
Lucia Kellerikova 4.9.2017, 14:35
Vážený pán, mil pav. Súhlasím s Vami, že pani Tužinská je podvodníčka a klamárka. Aj mne je dlžná peniaze, ktoré už asi nikdy neuvidím. Pani Tužinská sa hrá na chuderku ako jej každý závidí a robí jej zle ale opak je pravdou... Pani Tužinská máte pravdu, karma je zdarma a verím, že raz dobehne aj Vás za Vaše klamstvá a podvody. Sama viete, že všetky negatíva na Vašu osobu sú pravdivé a nikto Vám nič nezávidí. Alebo máte pocit, že aj sociálna poisťovňa Vám závidí a len tak od Vás pýta dlžné peniaze a nie malé? Pani Tužinská, láskavo sa nad sebou zamyslite a začnite sa správať ako seriózna podnikateľka a nábožná osoba. Spomeňte si na Božie prikázania!!!
Marta Tužinská 5.9.2017, 15:25
Pani Kelerikova tak povedzme si na rovinu ste bývala zamestnakyňa, do prace ste chodila ako sa vam zachcelo po dvoch mesiacoch som vas prepustila neodrobili ste si stanovený pracovný čas, mali ste absencie, hodila ste sa na marodku. Bola ste skvelý pracovník jedna radosť. Povinnosti Vam nič nehovorili. Hulili ste jednu cigaretu od druhej. Na pracovisku ste vždy nechavali bordel. Takže na margo vašej osoby moje vyjadrenie. Chodila ste prosíkať aby som _Vas zobrala späť odmietla som a nikdy viac takeho pracovníka nezodpovedneho ako ste bola vy nezoberiem. Lebo maju plnu hubu špiny ale tuleniu chorobu ruky im idú od seba. Pošpinili meno ktore som 20 rokov budovala. Ale chvalabohu moji staly klienti poznaju moju pracu a doverujú jej a zostali jej verný
mil pav 6.9.2017, 11:05
O zaobchádzaní p.Tužinskej so zamestnancami by vedeli rozprávať pracovníci z bývalej prevádzky na Tomášikovej......čo sa mi nasťažovali, ako neplatí mzdy.....hrôza...
Lucia Kellerikova 7.9.2017, 08:10
Pani Tužinská, najväčšia obrana je útok? Viac sa na mňa nedalo vymyslieť? Dovoľte mi zasmiať sa. Mňa týmto Vašim tvrdením neurazíte. To dokáže len inteligent a to Vy bohužiaľ nie ste. A mimochodom v prvom rade si ogabte vlastný barák a potom vyrábajte, lebo tie potkany čo som u Vás videla, Vás za chvíľu zožerú!!!
Lucia Kellerikova 7.9.2017, 08:29
Pán mil pav, podľa pani Tužinskej je každý zamestnanec lajdák a nezodpovedný, keď sa blíži výplatný termín. Mala som tú česť sa s pár bývalými zamestnancami rozprávať. Pani Tužinská má veľmi "kamarátsky" vzťah k zamestnancom. Hneď si s každým tyká a potom zablokuje číslo a viac s nikým nekomunikuje. Ja len dúfam, že momentálne nemá žiadneho zamestnanca.
Zbyněk Pevný 30.9.2017, 10:11
Objednali jsme si u Farmy Tuška nepasterizované máslo a jsme s ním velmi spokojení, máslo nám velmi chutná, i po zdravotní stránce cítíme přínos. Přejeme hodně úspěchů při farmaření!
Katarína 1.10.2017, 18:49
Od pani Tužinskej sme si objednali syrovu tortu k mojej 30-ke. Torticka bola vyborna, krasne zdobena a chutna! Co som vobec necakala bolo, ze vnutri bol syrik vo vrstvach koreneny. Vsetkym pozvanym velmi chutilo a jednoznacne odporucam :). Dakujem aj za dovoz
Rastislav 15.10.2017, 14:37
Pred časom som si objednal výrobky za cca 60e, pol roka sa táto pani skrývala za PN, a po následnom mesačnom sľubovaní odoslania dávno objednaného a zaplateného tovaru, si zrušila telefónny číslo...na maily, facebooku si síce správy prečítala, ale už na ne nereagovala...jasne som pochopil, že všetky "zlé" veci čo sú s jej osobou uvedené na internete sú do bodky pravdivé...
Marta Tužinská 21.10.2017, 07:09
Stranku som zrušila pred tromi rokmi To len k tomu komentaru pred časom aby si ludia spravili obraz
mil pav 4.12.2017, 12:45
Zlé veci o klamárke Tužinskej sú pravdivé .Pani Tužinská v čase keď bola u mňa v nájme sa tiež zapierala a telefón nedvíhala. Dokonca kázala zamestnancovi ktorého som poprosil, aby volal z firemného telefónu Tužinsku, klamať. Volal predo mnou na dohovorené číslo, aby ona vedela že som na prevádzke a k telefónu ju chcem ja. Mám jej zamestnanca ako svedka. Dokonca sa mi sám ponúkol ,že keď budem potrebovať svedčiť na súde ochotne príde. Ten chudák tiež ma na pani svätú nedobré spomienky. Raz keď som jej zavolal z neznámeho čísla, zdvihla ,predstavil som sa a ona hneď zložila. Táto úbohá kvázi podnikateľka využila moju dobrotu, podnikala v mojom obchodnom priestore .A nielen ,že mi nezaplatila zmluvne dohodnutý nájom, ale musel som za ňu zaplatiť aj správcovský poplatok spojený s užívaním nebytového priestoru-voda, teplo .....atď. a vyupratovať celý priestor na vlastné náklady, taký,, bordel“ tam zanechala podnikateľka s potravinami. Dal som ju na súd vyhral som a právoplatný rozsudok som posunul exekútorovi .Exekúcia pod číslom 1167/15 dá sa vyhľadať na internete. .A viete čo sa deje? Nič! Pani zlatá svätá si pletie svoje torty ďalej ,dlžôb má až. .až...voči soc. poisťovni, VZP...banke...Tak si budem musieť počkať ...snáď sa v nej pohne svedomie a dlžobu mi zaplatí .Nemám ináč prečo sem na stránku chodi,ť ale pokiaľ nezaplatí, sem tam na stránku pridám pravdu o zlej ,škaredej ,nepoctivej, klamárke pani kvázi podnikateľkei Tužinskej. Moje tvrdenia sú pravdivé mám listinné dôkazy a aj svedkov tak milí návštevníci stránky, nepochybujte, že píšem pravdu. V prípade potreby poskytnem. No čo pani,, T“ čo múdre mi odpíšete? Závidím Vám čo? Tu úbohosť klamať dôverčivých ľudí? Karma je zdarma? Chvála bohu, lebo ani za tú by ste nezaplatili...nejako by ste ju oklamali....
Marta Tužinská 10.12.2017, 10:43
mil.pav na Vas skoda nieco pisať. ste chudak nic viac nic menej
mil pav 6.2.2018, 15:31
Vážená pani Tužinská ,tá pani Tužinská čo má na krku krížik, chodí do kostola a hrá sa na sväticu. Premýšľajte nad sebou prečo ma neurazilo, keď ste napísali, že som chudák! A strašne ,ale skutočne strašne by ma zaujímalo čo ste napísali banke, VZP a Sociálnej poisťovni, ktorým tiež dlhujete veľké peniaze a vedú voči Vašej osobe exekúcie? Nemôžte to sem dať na stránku na pobavenie návštevníkov, možno by ste zaujali viac ako syrom. Prajem Vám pekný deň.

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz