Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
100% / 2 hodnotenia

Ekofarma Sklené

Certifikovaná Ekofarma Borisa Baláža sa nachádza v obci Sklené pri Turčianskych Tepliciach. Špecializuje sa na chov Bio teliat,ale nájdete tu aj ovce a kone.

O nás

Ekofarma sa snaží zabezpečiť zvieratám ich prirodzené životné prostredie. Majú priestranné výbehy, čerstvú pitnú vodu v potoku, stromy a tieň k odpočinku. Idylku dodáva aj okolitá Turčianska kotlina. Zvieratá majú všetko čo potrebujú. Aj vďaka tomu farma získala v roku 2004 ocenenie Valesov roh hojnosti, ktorý organizuje časopis SLovenský chov, Sloboda zvierat a organizácia Naturalis. Ide o ocenenie za najlepšiu starostlivosť a pohodu zvierat.


Na farme môžte zakúpiť eko teľacie mäso, domácu jahňacinu, klobásu, slaninu alebo sa môžte povoziť na Hucúloch. V prípade záujmu je možné sa neďaleko farmy ubytovať.
Sortiment:
Ekofarma
Sklené 356
03847 Sklené
Ing. Boris Baláž
kontaktná osoba
Fotka
Adresa
Telefón
E-mail
Mapa
Sklené 356
03847 Sklené
0904 179 942
ekofarmabalaz@ekofarmabalaz.sk

Ekofarma Sklené

Certifikovaná Ekofarma Borisa Baláža sa nachádza v malebnej dedinke Sklené v Turčianskej kotline. Vznikla v roku 1994 a od roku 2000 má certifikát bio. nájdete na nej niekoľko druhov zvierat ako sú hovädzí dobytok, ovce, ošípané, ale aj kozy alebo morky.

Hodnotenie užívateľov: (2 hodnotenia) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

jahniatko
narodilo sa nám ďalšie čierne jahniatko
24.6.2013

Komentáre

Nadežda 25.6.2013, 20:25
nádherné zvieratá a úžasná farma, je vidno, keď sa človek niečomu venuje s takou láskou a z celého srdca, tak ako pán Ing. Boris Baláž. Patrí mu jedno obrovské uznanie, a verím, že bude príkladom pre veľa ďalších ľudí, ktorí chcú začať ekologicky hospodáriť......
Petra Černáková 20.2.2015, 07:16
Prvý krát v živote som oxutnala h.mäso z eko farmy, nikdy viac kupované v potravinách do úst nedám. Ďakujeme farme v Sklenom, nex je pocivýx farmárov na Slovensku viacej :)

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz