Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
0% / 0 hodnotení

Vitalces

Zaoberáme sa malou výrobou sušených tradičných, aj špeciálnych bezlepkových cestovín.

O nás

Vitalces je malá prevádzka na výrobu cestovín. Zaoberáme sa výrobou sušených tradičných, aj špeciálnych bezlepkových cestovín. Na výrobu cestovín používame čisté klasické suroviny ako zemiaky, pšeničná múka, pohánková celozrnná krupica, špalda ,vajcia,ryžová múka,ktoré pochádzajú od domácich slovenských dodávateľov. Sú vyrobené bez akýchkoľvek emulgátorov a náhrad. Použité múky sú mleté v malom rodinnom mlyne,kde dbajú na kvalitu a čistotu obilnín. Naše cestoviny sú miešané v malých množstvách v stroji, pretláčané cez matrice na sitá a šetrne sušené v sušiarni. Sú ručne vážené aj balené.

Máte chuť na zemiakové šúľance s makom, či orechmi a nemáte čas alebo náladu na zdĺhavú výrobu tejto pochúťky? Jednoducho siahnite do komory na policu po naše sušené zemiakové cestoviny a do 10 minút môžete stolovať.

Vytvorili sme "zemiakovú" alternatívu aj pre celiatikov. Nemáte k dispozícii bezlepkovú múku? Jednoducho siahnite do komory na policu po naše sušené zemiakovo-ryžové cestoviny a do 10 minút môžete stolovať.
Sortiment:
VITALCES
Oslobodenia 1731/31
92203 Vrbové
Fotka
Adresa
Telefón
E-mail
Mapa
Oslobodenia 1731/31
92203 Vrbové
0905879082
vitalces@vitalces.sk
Hodnotenie užívateľov: (0 hodnotení) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

Žiadne aktuálne novinky

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz