Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
41%
Blízkosť predajne
10%

Podujatia

Klobfest 2016

podujatie vytvorené: 14.10.2016 / platné od-do: 11.11.2016 - 12.11.2016 / lokalita: Nové Zámky
Popis
KLOBFEST SA USKUTOČNÍ 11.-12.Novembra 2016 na Majzonovom námestí v Nových Zámkoch.

KLOBFEST je festivalová súťaž pre gurmánov a milovníkov dobrých klobás zo širokého aj blízkeho okolia. Hodnotí sa chuť, vzhľad klobás a výzdoba pracovného miesta.

Na tohtoročnom podujatí KLOBFEST 2016, ktorý sa uskutoční v dňoch 11.-12.11.2016 Vás okrem dňa tekvice a Medzinárodnej súťaži vo výrobe klobásy čaká aj bohatý kultúrny program.

V piatok sa môžete okrem bohatého sprievodného programu v rámci Dňa tekvice tešiť na vystúpenie skupiny M-ROCK ktorá je revivalovou kapelou skupiny EDDA a ukáže naozaj skvelé a verné prevedenie pesničiek tejto legendárnej maďarskej kapely, ďalej vystúpi maďarská skupina EASY BLUES a vystúpenie slovenských a maďarských folklórnych súborov.

V sobotu Vám počas Medzinárodnej súťaže vo výrobe klobásy zahrá skupina WEEKEND a maďarská rocková kapela ROCKIN ROCKCATS. Poobedňajšiu siestu vyplní vystúpenie folklórnych súborov, DUO FANTASY a tesne pred vyhodnotením aj koncert finalistky show Superstar NIKOL KASSEL.
Po vyhodnotení o 20:00 zažije Majzonovo námestie v Nových Zámkoch energickú a veľkolepú ABBA SHOW Slovakia a následne nám až do noci bude hrať tú najlepšiu zábavu skupina RÉDEY TRIO.

Veríme, že si každý príde na svoje a kultúrnym programom ponuka programu samozrejme vôbec nekončí. O sprievodnom programe a aktivitách sa dozviete v ďalšom článku už o pár dní.

Tešíme sa na Vás.


Text: oficiálne stránky Klobfestu
Web & e-mail
web stránka podujatia: www.klobfest.sk
kontaktný e-mail: ahoj@poctivepotraviny.sk
Bez mena
0900 000 000
Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz