Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
41%
Blízkosť predajne
10%

Podujatia

Big Green Egg´s Flavour Fair Slovensko 2017

podujatie vytvorené: 29.5.2017 / platné od-do: 3.6.2017 - 3.6.2017 / lokalita: Považská Bystrica
Popis
Big Green Egg’s Flavour Fair alebo chuťový festival Big Green Egg Slovensko 2017 je miesto a festival pre milovníkov skvelého jedla a gurmánov, ktorí spoločne oslávia výnimočnosť pripravených pokrmov a jeho špecifickú arómu dosiahnutú profesionálnymi kuchármi pripravujúcimi koštovky na originálnom drevnom uhlí v keramických griloch - peciach, zelených vajíčkach, Big Green Egg. Najlepší kuchári, kvalitné ingrediencie, lahodné koštovky, vynikajúca chuť prírody, profesionálna vášeň a odborné vedomosti sú prednosti pre ktoré sa oplatí navštíviť už tretí ročník tohto chuťového festivalu. Cieľom podujatia je inšpirovať chuťové bunky vlastníkov, priaznivcom zelených vajíčok, ako aj ich rodinných príslušníkov a priateľov, koštovkami, prezentáciou rôznych spôsobov varenia a zdielaním receptov a techník varenia. Ukázať, že chuť, výnimočnosť, ako aj jemnosť pripravovaného jedla sa vďaka „vajíčku“ niekoľkonásobne zvyšuje, že zelené vajíčko umožňuje variť zdravo, pričom zlepšuje a predlžuje kvalitu života. Jednoducho, dokázať že Big Green Egg je synonymom pre užívanie si tých najlepších pôžitkov, ktoré príroda sama ponúka, pretože život so zeleným vajíčkom chutí skvele.

Zúčastni sa tejto veľkolepej záhradnej párty, rozdaj svoje rady a zároveň sa priuč v tejto otvorenej škole varenia a súťaž svojou účasťou o zelené vajíčko Big Green Egg model MiniMax™. Okrem Jaroslava Žídeka sa môžete tešiť na kulinárske majstrovstvo tímov reštaurácii: DIANA, FABRIKA, FACH, FOU ZOO, OAZA, PEPPER INN, STEAK HOUSE MAXIM, ŠIPKOVSKÝ, TOWERS a ďalší.

Potešte svoje zmysly, nechajte sa prekvapiť a užite si všetko dobré, čo príroda sama ponúka! Pozrite si video z minulých ročníkov a nalaďte sa už na v poradí tretí ročník chuťového festivalu.

Big Green Egg’s Flavour Fair Slovensko 2017 sa uskutoční dňa 3.6.2017 v areáli sídla spoločnosti Big Green Egg Slovensko na adrese Zámostie 180, 017 01 Považská Bystrica.

Program: Sobota, 03.06.2017

11:00 – 13:00 hod. (neoficiálny program) príchod šéfkuchárov, príprava, zapaľovanie a zahájenie varenia pokrmov na ochutnávku “koštoviek” v tejto neoficiálnej časti začnú prítomní šéfkuchári chystať a následne variť koštovky, počas čoho sa naučíme ako zapalovať zelené vajíčko, ako udržiavať teplotu, a vysvetlíme si rozdiel medzi priamym a nepriamym varením

13:00 hod. oficiálne zahájenie koštovania

13:00 – 17:30 hod. ochutnávka pripravených pokrmov “koštoviek” otvorená škola varenia pokračuje, budeme sa učiť pripravovať burgre, steaky, ryby, hydinu, divinu, ako aj veľké kusy mäska, či údiť syry a piecť zeleninový koláč, chlieb a buchty, či lokše s makom.

17:30 – 18:00 hod. ukončenie podujatia, vylosovanie výhercu Big Green Egg model MiniMax™

Sprievodný program:
Prezentácia nových luxusných vozidiel Mercedes Benz.
Motor-Car Trenčín, s.r.o., http://www.mercedestn.sk/

Prezentácia štvorkoliek a skútrov QUADSHOP.
KFM Farkašovský , www.quadshop.sk

Prezentácia, koštovka a predaj ovocných a bylinných vín.
Ovocinár Skalica s. r. o., http://www.uovocinara.sk/

Prezentácia, koštovka a predaj sladkých “raw” dobrôt.
RawCakes s.r.o., http://www.sweetsecretofraw.sk

Prezentácia, koštovka kávičiek a predaj Švajčiarskych kávovarov JURA, Swiss Coffee, s.r.o. , http://www.jurastore.sk

Prezentácia WWOO (wwoo.sk) a EGGnesto (eggnesto.sk) – vonkajšia kuchyňa z betónu a dreveného masívu s integrovaným Big Green Egg model Large, pracovnou plochou a drezom

Hudba: Unplugged DUO 2 gitary, 2 spevy a známe gitarové songy pre každého Alek Malo (Dolly Booster) a Oliver Šipkovský (RockFor), Profesionálny DJ a moderátor Roman Vicena , Brušné tanečnice a Hudobná skupina BELLIS

Čo si so sebou zobrať:
Dobrú náladu, fotoaparát, poznámkový blok na recepty.
Pohodlné oblečenie a obuv na záhradnú party. V prípade chladu a dažďa doporučujeme zobrať so sebou teplejšie oblečenie, gumáky a nepremokavú bundu s kapucňou, prípadne pršiplášť alebo dáždnik.

Veľkú tašku na výhodný nákup sortimentu Big Green Egg so zľavou 5 %. (platí len pre nákup a urobené objednávky na zostavy počas podujatia, špeciálna 20 % zľava na použité „demo“ zostavy, v ktorých sa bude variť počas podujatia (MX a L), nutné dopredu rezervovať na info@biggreenegg.sk)

Deti, pre ktoré máme pripravený nafukovací hrad na skákanie, súťaž v maľovaní o najlepší obrázok na tému „veľké zelené vajíčko“ a v prípade záujmu aj detskú školu varenia s Big Green Egg (vlastná príprava nutelovej pizze s ovocím).

Cena vstupného:
on-line predpredaj od 1.4. do 30.4.2017: 45,- €/dospelý, 25,- €/dieťa do 15 rokov
on-line predpredaj od 1.5. do 31.5.2017: 50,- €/dospelý, 30,- €/dieťa do 15 rokov
zvýhodnený on-line nákup - http://biggreenegg.sk/
Platbu prosíme realizovať bankovým prevodom.

Predaj vstupeniek na mieste, dňa 3.6.2017: 55,- €/dospelý - (50,- € + 5,- € servisný poplatok), 35,- €/dieťa do 15 rokov. Platí sa pri vstupe do areálu v hotovosti do pokladne spoločnosti. Dopredu ďakujeme, že budete mať nachystané 55,- € v hotovosti na každú platiacu osobu, prípadne platobnú kartu. Každá vstupenka bude o 18:00 hod. dňa 3.6.2017 zlosovaná o hlavnú cenu podujatia Big Green Egg model MiniMaxTM.

V cene prípitok, koštovky (od steakov po koláče), nealko, zlosovanie o tombolu - Big Green Egg MiniMax (900,- €), škola varenia s Big Green Egg, každý tím je pripravení odpoveď na vaše otázky, receptár a malý darček.

Je sa na čo tešiť.

V prípade otázok volajte: +421 905 530 973 alebo +421 903 982 560

Vstúpenky na podujatie kúpite on-line v predpredaji za zvýhodnenú cenu na stránke http://biggreenegg.sk
Web & e-mail
Bez mena
0900 000 000
Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz