Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
100% / 1 hodnotenie

APIMED

Prémiová rada štyroch druhových medovín APIMED predstavuje radu čistých prírodných medovín, vzájomne odlíšených druhom medu z ktorého sú vyrobené.

O nás

Základnou filozofiou firmy APIMED je výroba „odrodových“ medovín, odlíšených podľa druhu medu, z ktorého sú vyrobené. Prémiový rad tvoria 4 medoviny:

Staroslovanská medovina svetlá (13,5 % alk.) je čistá prírodná medovina vyrobená podľa originálnej receptúry z agátového včelieho medu, ktorý pochádza z agátových hájov južného Slovenska a je veľmi svetlej farby s príjemnou jemnou chuťou

Staroslovanská medovina tmavá (13,5 % alk.) je čistá prírodná medovina vyrobená podľa originálnej receptúry z medovicového horského včelieho medu. Je to med, ktorý pochádza z oblastí ihličnatých a listnatých lesov Slovenska.

Original Slovenská medovina (13,5 % alk.) je čistá prírodná medovina vyrobená z naj lepších druhov slovenského medu – lipy, lesného medu, čiernej maliny a vybraných druhov lúčneho medu. Čistý medový buket a slad ká opojná chuť je výsledkom dokonalej harmónie vybraných druhov medu s jemne prevažujúcim lipovým medom v pozadí.

Trnavská medovina (13,5% alk.) je vyrobená prírodným kvasením z vybraných druhov kvetového včelieho medu. Čistá medová chuť a vôňa je jemne doladená extraktom z bylín a korenín. Trnavská medovina je historicky prvou medovinou na svete, ktorá má zlatú medailu z najväčších svetových súťaží APIMONDIA a MAZER CUP.

Barrique medovina (13,5% alk.) je zlatistej farby s jemnou vôňou po koňaku prechádzajúcou do vône prezretej žltej hrušky. Chuť je plná, šťavnatá v dochuti sa objavuje jemná vanilka a čokoláda po barikovom sude. V tejto medovine sa elegantne snúbi lahodná chuť a jemný buket agátového medu s vanilkovo - čokoládovými tónmi barikového suda. Táto medovina dozrievala 6 mesiacov v barikových sudoch.

Firma APIMED bola založená v r. 1998. Začiatky chovateľskej činnosti včiel však siahajú už do roku 1982. Okrem vlastnej produkcie medu a včelích produktov má firma vybudovanú dodávateľskú sieť producentov - včelárov v rámci celého Slovenska vrátane ekologicky najčistejších oblastí.
Spoločnosť APIMED svojou kvalitou a množstvom spracovaného včelieho medu a vyrobenej medoviny zaujíma jedno z popredných miest v rámci SR. Významnú časť predaja firmy tvorí export predovšetkým do Českej republiky, Švajčiarska, Nemecka, Rakúska a Bulharska.
Vysokú kvalitu vyrábaných produktov garantuje zavedenie systému HACCP a systému manažérstva kvality ISO 9001:2000, ako aj nákup moderných technologických zariadení, čím prevádzka spĺňa najprísnejšie kritériá kladené na potravinársku výrobu.

Firma okrem zásobovania veľkoobchodných a malobchodných sietí prevádzkuje 2 vlastné maloobchodné predajne s názvom "APIMED".
V centre Trnavy na Štefánikovej ulici č. 44 a v Bratislave v Tržnici na Trnavskom mýte (I.posch.) ponúkame široký sortiment našich produktov: medovinu, med, výživové doplnky z peľu, medu a materskej kašičky, kozmetiku na báze včelích produktov, sviečky zo včelieho vosku, propolisové masti a tinktúry.

Neodmysliteľnou súčasťou firmy APIMED je vlastná včelnica s nízkonadstavkovými úľmi typu OPTIMAL. Vlastnou produkciou zvyšujeme efektivitu nákupu včelieho medu a zároveň si prehlbujeme znalosti a majstrovstvo v chove včiel, ktorému sa venujeme už štvrté desaťročie.
Sortiment:
APIMED - Ing. Peter Kudláč
Hlavná 578 / 119
91965 Dolná Krupá
Fotka
Adresa
Telefón / e-mail
Otváracie hodiny
Mapa
Štefánikova 44
91701 Trnava
033 / 55 13 544

-
zasielanie / rozvoz - celé Slovensko
Hodnotenie užívateľov: (1 hodnotenie) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

Žiadne aktuálne novinky

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz