Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
0% / 0 hodnotení

VÍNO FIALA

Pripravené s láskou a 150 ročnou rodinnou tradíciou.

O nás

Naše vína sú pestované na svahoch Malých Karpát, v chotároch miest Modra a Pezinok. Kombinácia našej klímy, pôdy a polohy, vo Francúzku označovaná jediným slovom "terroir", je pre víno natoľko priaznivá, že dokáže poskytnúť vína porovnateľné najkvalitnejším vínam sveta. Vinohrady sú vysadené v pôdach, ktoré nútia korene prenikať do väčšej hĺbky, čím sa dosahuje dokonalejšia štruktúra a vyváženosť chutí vína. Výnos z pôdy a jedného kra je prísne obmedzený, husto vysadený vinič s tradičným rýnsko-hessenským vedením poskytuje za cenu podstatne vyšších nákladov maximálnu príležitosť hroznu vyzrieť a pozitívne ovplyvniť kvalitu vína. Tým dosahujeme takú úroveň prirodzenej sladkosti plodov, že nie je potrebné pridávať cukor alebo inak umelo regulovať obsah látok obsiahnutých v hrozne.

Výrobný proces vína je postavený na bohatej vinárskej tradícii našej oblasti, historicky zviazanej s postupmi vinárstva starého kontinentu. Preto v našich vínach nájdete chute vlastné starým európskym vínam, viac ako sezónym módnym variáciám nového sveta. Vína vyrábame tradičnými technológiami zrenia v starých agátových a dubových sudoch. Z moderných postupov využívame napríklad riadené kvasenie.

V každom kroku od pestovania viniča až po fľaškovanie vín dávame práve kvalite najvyššiu prioritu. To nám dáva záruku, že milovníka kvalitných vín nikdy nesklameme.
Sortiment:
Víno Fiala
Záhradná 13
90201 Pezinok
Fotka
Adresa
Telefón
E-mail
Mapa
Záhradná 13
90201 Pezinok
0948946375
fiala@wine.sk
Hodnotenie užívateľov: (0 hodnotení) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

Žiadne aktuálne novinky

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz