Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
85% / 1 hodnotenie

Poľnohospodárske družstvo Liptovské Revúce

Poľnohospodárske družstvo Liptovské Revúce hospodári v Národných parkoch Veľká Fatra a Nízke Tatry v nadmorskej výške 700m - 1500m.n.m. s 19,42°svahovitosťou.

O nás

O nás
Zaoberáme sa chovom oviec , výkrmom broilerových kurčiat a krmovín pre vlastnú potrebu.Obhospodarujeme 1300 ha lúk a pasienkov ( od Donovalov po Borišov),z toho je 16,42 ha orná pôda. Chováme 2500 ks oviec zošľachtená valaška a produkujeme 240 tis. výkrmových kurčiat ročne. Zvieratá máme podľa plemenitby zaradené do šľachtiteľského, rozmnožovacieho a úžitkového chovu. V letnom období v spolupráci so ZCHOK SR organizujeme u nás trhy na plemenné zvieratá. Aj keď nepoužívame žiadne chemické látky, nie sme v ekologickom poľnohospodárstve pre synchronizáciu zvierat na produkciu vianočných jahniat a celoročnej výroby ovčích produktov. Ovce kŕmime výlučne nami vyrábanými objemovými krmivami s vlastnou technikou a prevažnú časť roka strávia na vysokohorskej pastve, kde majú k dispozícii na spásanie druhovo bohaté porasty tráv a bylín.
Celú produkciu ovčieho mlieka spracujeme vo vlastnej mliekárni Z ovčieho mlieka vyrábame ovčí hrudkový syr čerstvý, ovčí syr údený, 100% ovčiu bryndzu,100% ovčie nite a parenice( čerstvé aj údené), ovčí oštiepok,cesnakové uzlíky, jogurty a žinčicu.Na všetky produkty máme udelenú značku kvality SK GOLD a Zlatú ovcu za 100% ovčí výrobok.
Celoročne ponúkame jahňacie a ovčie mäso zvierat odporazených na vlastnom bitúnku a na objednávku dodávame aj chladené kuracie mäso.
Všetky výrobky z ovčieho mlieka a ovčie mäso je určené na predaj pre konečného spotrebiteľa a predávame ich v predajni priamo na hospodárskom dvore,alebo rozvozom k predajcovi a popr.predajom z mobilnej predajne.
Sortiment:
Poľnohospodárske družstvo Liptovské Revúce
297
03474 Liptovské Revúce
Ing. Anna Kováčiková
kontaktná osoba
Fotka
Adresa
Telefón
E-mail
Mapa
297
03474 Liptovské Revúce
0444397003
pdliptrevuce@gmail.com
Hodnotenie užívateľov: (1 hodnotenie) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

Žiadne aktuálne novinky

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz