Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
41%
Blízkosť predajne
10%

Podujatia

Gurmán Fest Bratislava

podujatie vytvorené: 5.6.2019 / platné od-do: 21.6.2019 - 23.6.2019 / lokalita: Bratislava
Popis
Čo už môže byť krajšie, ako prežiť skvelý deň v nádhernom parkovom prostredí a pri tom ochutnávať skvostné jedlá od tých najlepších reštaurácií a šéfkuchárov z celého Bratislavského regiónu?

GURMÁN FEST ® pre vás aj tento rok pripravil jedinečné menu úžasných zážitkov plných chutí. Čakajú na vás najlepší šéfkuchári, vinári, barmani a farmári, ktorí vám prezradia, čo je nové vo svete gastronómie, aké sú nové trendy v pečení, alebo nové postupy vo varení, aké nové nápoje si namiešať, aby ste boli trendy.

Už 11 rokov sa snažíme byť friendly voči prírode a nášmu okoliu a preto používame od prvého ročníka kompostovateľný riad a separujeme odpad. Ako prví na Slovensku sme sa pridali k iniciatíve svetoznámeho kuchára Massima Botturu a zapojili sa do jeho projektu „Food for Soul“ - boj proti potravinovému odpadu a sociálnej izolácii. Aj o tejto aktuálnej téme sa dozviete viac.

Veľa nového sa môžete dozvedieť, uvidieť a hlavne ochutnať práve počas gurmánskeho víkendu od 21. do 23. júna 2019.

Urobte si piknik s celou rodinou, alebo s priateľmi a využite bohatý program, ktorý sme pre vás aj tento rok pripravili.

GURMÁN FEST ® Bratislava 2019 sa uskutoční pod záštitou starostu mestskej časti Ružinov Martina Chrena a podpory hlavného mesta Bratislava.

GURMÁN FEST Bratislava
Miesto, kde je Dobrá zábava, Dobrí ľudia a Dobré jedlo !
Tešíme sa na vás, naši milí gurmáni!
Web & e-mail
web stránka podujatia: www.gurmanfestbratislava.sk/
Bez mena
0900 000 000
Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz