Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
0% / 0 hodnotení

MAJA - včelárska farma

Včelárstvo MAJA - Majoros Jácint je rodinná farma zameraná na opeľovanie ovocných sadov a poľnohospodárskych plodín, zber peľu a produkciu medu. Aby sme mali vý

O nás

Naša rodina včelári viac ako 150 rokov. Zakladateľom terajšej včelárskej farmy bol môj starý otec Štefan Viczén, s kým som už od malička včeláril a snažil som sa čo najviac naučiť o včelách. Odovzdal mi svoje vedomosti, usmerňoval ma a viedol v napredovaní. Od roku 2006 to robím na profesionálnej úrovni, vlastníme tri včelárske stanovištia a obhospodarujeme 200 včelstiev.

Naše výrobky získali osvedčenie na používanie ochrannej známky SVS "Slovenský med" č. 1/2006 na základe splnenia kvalitatatívnych parametrov Spolkovej normy akosti a kvality č. 1/2006 medu prihláseného do súťaže o Najlepší slovenský med.

Miestna akčná skupina Malohont, koordinátor regionálneho značenia miestnych produktov a služieb v regióne Gemer-Malohont, nám udelil na základe rozhodnutia Certifikačnej komisie Certifikát na používanie značky Regionálny produkt Gemer-Malohont, a to na skupinu výrobkov: včelie produkty - med /agátový, kvetový, repkový, lipový, lesný, malinový, zmiešaný/, včelí peľ a propolis.


Prečo kúpiť med priamo od včelára?

Med je prírodná, zdravá a chutná potravina. Pravidelná konzumácia medu posilní imunitný systém človeka, zlepšuje zdravie a zvyšuje celkové psychické a fyzické výkony.

Obchodné reťazce ponúkajú lacný, dovozný med. Tieto zmesi obsahujú aj nepovolené látky, antibiotiká, sú filtrované, chýba im peľ. My sme rodinná včelárska farma, ktorá vám garantuje, že med, ktorý sa vám dostane je vyrobený našimi včelami, nami vytáčané a šetrne balený za prijateľné ceny, vysokej kvality.

Majte svojho včelára, ktorý je vám k dispozícii po celý rok.
Sortiment:
MAJA - Majoros Jácint
Bakulínyho 7
98201 Tornaľa
Majoros Jácint, Majorosová Judita
kontaktná osoba
Fotka
Adresa
Telefón
E-mail
Mapa
Bakulínyho 7
98201 Tornaľa
+421 907 880772
info@majafarm.sk
zasielanie / rozvoz - celé Slovensko
Hodnotenie užívateľov: (0 hodnotení) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

Žiadne aktuálne novinky

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz