Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
100% / 1 hodnotenie

Farma Dlhé nad Cirochou

Informácie Naše 100% ovčie mlieko spod Vihorlatu - syry, ovčia bryndza, oštiepky, bačovské uzlíky, korbáčiky, žinčica. Hrudkové, nakladané, údené aj neudené

O nás

Firma AGRO DLHÉ, s.r.o. patrí medzi popredné produkčné podniky poľnohospodárskej prvovýroby nielen v regióne Vihorlatu, ktoré je miestom vzniku a pôsobenia našej firmy. Napriek veľkej konkurencii sa snažíme udržiavať svoj podiel na domácom trhu s poľnohospodárskymi komoditami a pružne reagujeme na jeho potreby. Aj vzhľadom na to vznikla myšlienka obnoviť dávno zabudnutú tradíciu nášho regiónu – venovať sa ovčiarstvu a dorábať kvalitné ovčie mlieko a výživovo a zdravotne kvalitné výrobky z neho.

Tento zámer spoločnosti sa podarilo naplniť v roku 2014 a výsledkom tejto snahy je Farma Dlhé nad Cirochou, ktorý spojil dávnu tradíciu tohto regiónu v chove oviec a dorábania ovčieho mlieka s potrebami novej modernej spoločnosti, s jej hygienickými a zdravotnými potrebami, výsledkom čoho sú naše produkty, pri ktorých v prvom rade dbáme na ich zaručenú a čistú kvalitu.Zaoberáme sa rastlinnou výrobou, výrobou krmovín a pastevným chovom oviec s celoročnou produkciou mlieka, získavaného pomocou kvalitnej dojárne, na severnom úpätí pohoria Vihorlat pod Sninským kameňom. Sme členmi Zväzu chovateľov oviec a kôz na Slovensku.

Máme vlastné spracovateľské miesto na spracovanie 100% ovčieho mlieka a výrobu ovčích výrobkov, ktoré realizujeme vo vlastnej predajni a v mliečnom pojazdnom exprese, ako aj prostredníctvom našich obchodných partnerov po celom Slovensku.Našim hlavným krédom je 100% čistota a kvalita, ktorú sa snažíme v plnej miere pretavovať do všetkých našich výrobkov.
Sortiment:
Agro Dlhé
467
06782 Dlhé nad Cirochou
Fotka
Adresa
Telefón / e-mail
Otváracie hodiny
Mapa
467
06782 Dlhé nad Cirochou
0907978072

info@agrodlhe.sk
zasielanie / rozvoz - celé Slovensko
Hodnotenie užívateľov: (1 hodnotenie) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

Žiadne aktuálne novinky

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz