Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
0% / 0 hodnotení

COFFEEIN

Zrnková káva pražená na Slovensku, ktorú pražíme vo vlastnej pražiarni v Šahách, a to každý týždeň, vďaka čomu u nás vždy dostanete maximálne čerstvú kávu.

O nás

Snažíme sa robiť (pomerne) obyčajnú vec, akou je káva (pražená na Slovensku), neobyčajne dobre, poctivo a ľudsky. Či už ide o samotný produkt, prístup, alebo o marketing a ostatné „pozlátka“ okolo.

5 (KONKRÉTNYCH) DÔVODOV, PREČO PRÁVE NAŠU KÁVU

1) Čerstvo pražené kávy

Ak by sme mali uviesť len jeden a hlavný dôvod, prečo práve našu kávu, tak by to bola čerstvosť. Naše kávy pražíme síce v menších množstvách, ale zato každý týždeň. Neplníme sklady, v ktorých káva stojí, až kým nestratí arómu, chuť a zatuchne. Vďaka tomu u nás vždy dostanete maximálne čerstvú kávu (s maximom chuti), aká môže existovať. V našom e-shope nájdete na stránke s každou kávou presný dátum, kedy bola daná káva pražená, rovnako ako ho nájdete na každom obale kávy.

2) Najlepšie zrnkové kávy z celého sveta

Pri nákupe "surových" odrodových káv dbáme na výber toho najlepšieho, čo sa v aktuálnom roku farmárom podarilo dopestovať. Objednávame len tie najlepšie zrná a výlučne v celosti. Samotné mletie nechávame vždy na Vás. Aróma v káve vydrží maximálne 15 minút po zomletí, preto u nás vždy dostanete iba zrnkovú kávu, mletú nie.

3) Poctivé a dôkladné balenie

Všetky naše kávy po upražení dôkladne kontrolujeme a balíme ručne. Vďaka tomu sa do balíčkov nedostanú polámané či nevhodne upražené zrná, ktoré by inak mohli zhoršiť výslednú chuť kávy.

4) Ekologický prístup

Obaly všetkých našich káv sú, v rámci možností, z čo najviac ekologického materiálu. Taktiež, faktúry, kartóny a všetky naše tlačoviny tlačíme na 100 % recyklovaný ekologický papier. Naša Zem nám dala dar vo forme kávy, a tak aspoň takto sa jej chceme odvďačiť.

5) Sme (netypická) slovenská firma / značka

Čo sa týka samotných káv, tie pražíme pre chuťové bunky slovenského zákazníka. Čo sa týka pozadia firmy samotnej, tak nielen, že sme 100 % slovenská firma bez akéhokoľvek kapitálu „zvonka“, ale zároveň sme, čo sa počtu ľudí týka, malá firma. Vďaka tomu je pre nás výrazne jednoduchšie zachovávať ľudskosť, úprimnosť, férovosť a prispôsobivosť, nielen voči zákazníkom, ale aj medzi nami samotnými. Nemáme a nepotrebujeme „smernice“, ako sa správať voči zákazníkom a medzi sebou, máme to totiž „v sebe“. Na druhú stranu, neberieme sa príliš vážne :-)
Sortiment:
COFFEEIN, s.r.o.
Vajanského 12
93601 Šahy
Fotka
Adresa
Telefón / e-mail
Otváracie hodiny
Mapa
Štefánikova 55
94901 Nitra
-

info@kavanitra.sk
zasielanie / rozvoz - celé Slovensko
Hodnotenie užívateľov: (0 hodnotení) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

Žiadne aktuálne novinky

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz