Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
0% / 0 hodnotení

Včelia farma MEDAR

Rodinná včelia farma.

O nás

Včelia farma MEDAR je rodinnou farmou. Med, ktorý produkujeme, nielenže spĺňa najprísnejšie veterinárne požiadavky, ale svojou kvalitou prevyšuje ostatné dostupné medy na trhu. Tento med pochádza z najčistejších prírodných oblastí našich lesov a lúk. Naším cieľom je produkovať vysoko kvalitný konečný produkt, ktorý dokáže uspokojiť nielen bežných, ale aj tých najnáročnejších zákazníkov na Slovensku a v zahraničí. V počte získaných svetových ocenení za posledné roky sme sa dostali na popredné svetové miesto.

Tieto všetky úspechy potvrdzujú, že med, ktorý Vám ponúkame, je ten najlepší a najkvalitnejší nielen na Slovensku, ale patrí k vrcholom svetovej kvality. Pri samotnej práci s včelami a následne aj s medom sa snažíme dodržiavať najprísnejšie veterinárne a hygienické postupy. Naša prevádzka a naše výrobky sú pravidelne kontrolované veterinárnou a potravinovou správou. Všetky medy sú bez akýchkoľvek úprav v 100% prírodnom stave v akom sa používajú na našom území už od nepamäti.Tešíme sa, že budeme môcť zásobovať Vašu rodinu týmto najoceňovanejším medom sveta a staneme sa Vaším rodinným včelárom

Ocenenia a úspechy medu z našej farmy .2005 na svetovej výstave APIMONDIA v Írsku získal najvyššie čestné svetové uznanie.

2007 reprezentoval Slovensko na svetovej výstave v Austrálii v Melbourne.

2008 na prvom svetovom sympóziu, o medovicových medoch v Bulharsku, bol používaný a uznaný ako referenčná vzorka pre ideálny jedľovo-medovicový med.

2009 na svetovej výstave APIMONDIA vo Francúzsku získal zlatú medailu a svetová organizácia APIMONDIA ho vyhlásila za najkvalitnejší medovicový med na svete na obdobie 2009-2011.

2009 nám bola udelená SZV ochranná známka „ SLOVENSKÝ MED „.

2010 nám minister pôdohospodárstva SR udelil prestížne ocenenie „ ZNAČKA KVALITY SK „.

2010 na XVIII. medzinárodnom kongrese Apislavia v bulharskom meste Varna získal zlatú medailu.

2010 na medzinárodnom fóre o kvalite včelích produktov, pod názvom APIMEDICA-APIQUALITY, v Slovinsku získal zlatú medailu a znova bol uznaný ako najkvalitnejší med.

2011- reprezentoval Slovensko na svetovej výstave APIMONDIA v Argentíne v Buenos Aires.

2010-2011 Slovenská akadémia vied robila s naším medom vedecký výskum a následne klinické testy, ktoré potvrdili, že antibakteriálna hodnota našej jedľovej medovice je vyššia a na medicínske účely je vhodnejší ako svetovo uznávaný medicínsky med Manuka.

2012 nám minister pôdohospodárstva SR udelil prestížne ocenenie „ Značka kvality SK „ pre med Kvetový a Zmiešaný-lesný.

2012 na 50. výročnom medzinárodnom poľnohospodársko-potravinárskom veľtrhu AGRA 2012 v Slovinsku, ktorý patrí medzi najväčšie na svete, sme sa stali šampiónom výstavy a získali zlatú medailu.

2012 na XIX. medzinárodnom kongrese Apislavia v Poľsku sme získali zlatú medailu.

2012 pri výročnej konferencii ázijskej včelárskej asociácie v meste Kuala, štát Terengganu (Malajzia) bol náš med použitý ako dar za Slovensko a Európu pre jeho výsosť sultána štátu Terengganu Al-Wathiqu Billah Tuanku Mizan Zainal Abidin Ibni Al-Marhum Sultan Mahmud Al-Muktafi Billah Shah.

2013- na 51. medzinárodnom poľnohospodársko-potravinárskom veľtrhu AGRA 2013 v Slovinsku sme získali striebornú medailu

2013- reprezentoval Slovensko na svetovej výstave APIMONDIA v Kyjeve na Ukrajine.

2014- nám minister pôdohospodárstva SR udelil prestížne ocenenie „ Značka kvality SK GOLD „ pre med Kvetový- pastový a Medovicový
Sortiment:
Včelia farma MEDAR
Baštova 2
08501 Bardejov
Fotka
Adresa
Telefón
E-mail
Mapa
Baštova 2
08501 Bardejov
0905289457
jozefvolansky@gmail.com
zasielanie / rozvoz - celé Slovensko
Hodnotenie užívateľov: (0 hodnotení) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

Žiadne aktuálne novinky

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz