Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
100% / 1 hodnotenie

Staňo BIO arašídové maslo

VÝBORNÉ BIO ARAŠÍDOVÉ MASLO DOMÁCEJ VÝROBY ZA NAJNIŽŠIU CENU ŠIROKO ĎALEKO :)

O nás

Ponúkam BIO arašídové maslo vlastnej domácej výroby. Do masla nepridávam žiadne konzervanty, cukor, soľ ani olej, čo z neho robí mimoriadne zdravú, chutnú a výživnú potravinu. Vhodný pre ľudí, ktorý sa venujú silovým športom, tých čo by radi zhodili nejaké to kilo, ale zároveň majú radi maškrty :)

Hoci tradičný a nesprávne používaný princíp počítania kalórií odsúdil arašidové maslo ako nevhodnú potravinu do diéty, pravdou je, že arašidové maslo je veľmi vhodným doplnkom do akejkoľvek diéty - či už chcete pribrať, zhodiť alebo si udržať hmotnosť. V jednej porcii (cca 25 gramov) obsahuje až 8 gramov bielkovín a 2 gramy vlákniny, spolu so srdcu-prospešnými mononenasýtenými tukmi. Práve tieto živiny sa postarajú o to, že sa budete po arašidovom masle cítiť sýto, znížia krvný cukor a zaženú tak chute na sladké. Celkovo tak zjete menej a navyše si na masle z arašidov pochutíte.

V každej porcii arašidového masla nájdete 3 mg silného antioxidantu - vitamínu E, 49 mg horčíka pre budovanie kostí, 208 mg draslíka pre silné svaly a 0,17 mg vitamínu B6 pre lepšiu imunitu. Štúdie naznačujú, že konzumácia arašidov znižuje riziko srdcových chorôb, cukrovky a ďalších ochorení.

Arašidové maslo je až po okraj plné mononenasýtených tukov, zdravých pre cievy a srdce. Nedávna štúdia potvrdila, že dospelí jedinci, ktorí sa už stali obeťou inzulínovej rezistencie, mali aj pri vysokotukovej diéte nižší objem podkožného tuku ako jedinci, ktorí konzumovali tradičnú stravu s väčším podielom sacharidov.

NUTRIČNÉ HODNOTY V 100G:


Energia (kCal) 579


Bielkoviny (g) 29,6


Sacharidy (g) 11,6


z toho cukry (g) 5,9


z toho vláknina (g) 8,5


Tuky (g) 46


z toho nasýtené tuky (g) 8,2


Vitamín E (mg) 3,8


Horčík (mg) 180
Sortiment:
Staňo BIO arašídové maslo
Horný Ohaj 42
95201 Horný Ohaj
Šimon Staňo
kontaktná osoba
Fotka
Adresa
Telefón
E-mail
Mapa
Horný Ohaj 42
95201 Horný Ohaj
0902803154
sstano50@gmail.com
zasielanie / rozvoz - celé Slovensko
Hodnotenie užívateľov: (1 hodnotenie) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

Žiadne aktuálne novinky

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz