Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
0% / 0 hodnotení

Poľnohospodárske podielnické družstvo Liptovská Teplička

PPD Lipt. Teplička hospodári v Národnom parku Nízke Tatry a ekologickom systéme hospodárenia. Všetky výrobky sú v BIO kvalite a ocenené Značkou kvality SK Gold.

O nás

Zaoberáme sa chovom hovädzieho dobytka a oviec a pestovaním ozimnej pšenice, špaldovej pšenice,zemiakov a krmovín pre vlastnú potrebu. Hovädzí dobytok chováme výlučne na mäso. Ovce na mäso a mlieko. Naše zvierata kŕmime výlučne nami vyrábanými objemovými krmivami a prevažnú časť roka strávia na vysokohorskej pastve, kde majú k dispozícii na spásanie druhovo bohaté porasty tráv a bylín. Takto sú zvieratá prirodzene kŕmené, sú zdravé a majú vybudovanú dostatočnú imunitu voči chorobám. Iba v malej miere pre zvieratá nakupujeme ekologické kŕmné zmesi. Zvieratám nepodávame rastové hormóny na urýchlenie rastu ani antibiotiká na zabezpečenie dobrého zdravotného stavu.
Celú produkciu ovčieho mlieka po podojení oviec každodenne spracujeme v našej syrárni. Z ovčieho mlieka vyrábame ovčí hrudkový syr čerstvý, ovčí syr údený, 100% ovčiu bryndzu a žinčicu.
Okrem ovčieho mlieka spracúvame aj kravské mlieko, ktoré nakupujeme od Biofarmy Šuňava. Z kravského mlieka vyrábame kravský syr čerstvý, solený, údený, syrové nite, maslo, tvaroh a cmar.
Všetky výrobky z ovčieho a kravského mlieka, ako aj hovädzie a ovčie mäso je určené na predaj pre konečného spotrebiteľa a predávame ich v predajni priamo na hospodárskom dvore, ktorá je súčasťou syrárne alebo prostredníctvom mobilnej predajne.
Na všetky naše výrobky máme Biocertifikát a prevažná časť našich výrobkov bola ocenená Značkou kvality SK GOLD.
PPD Liptovská Teplička vlastní aj penzión Dolinka, v ktorom ponúkame aj naše BIO výrobky a jedlá z našich výrobkov.V penzióne poskytujeme ubytovanie a stravovanie, organizujeme rôzne konferencie, semináre, školenia, rodinné oslavy a posedenia.
Bližšie informácie o penzióne: www.penzion-dolinka.sk
Sortiment:
Poľnohospodárske podielnické družstvo Liptovská Teplička
566
05940 Liptovská Teplička
Fotka
Adresa
Telefón
E-mail
Mapa
566
05940 Liptovská Teplička
0527893243
ppdteplicka@orangemail.sk
Hodnotenie užívateľov: (0 hodnotení) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

Žiadne aktuálne novinky

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz