Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
41%
Blízkosť predajne
10%

Podujatia

Vôňa agátu

podujatie vytvorené: 8.5.2016 / platné od-do: 14.5.2016 - 14.5.2016 / lokalita: Malý Horeš
Popis
Pozývame vás na kultúrno-gastronomický festival Vôňa agátu s ochutnávkou vín miestnych vinárov v príjemnom prostredí kvitnúcich a rozvoniavajúcich agátov.


Klasický sortiment vín je obohatený miestnymi odrodami, ako Polyhos, Medovec, Kadarka a iné. Návšteva historických tufových pivníc a ich okolia ponúka neobyčajné dobrodružstvo nielen pre degustátorov vín, ale aj pre ich sprievod.

Festival sprevádza bohatý kultúrny program na javisku prírodného amfiteátra v areáli pivníc. Podujatie je známe nielen na Slovensku, návštevníci prichádzajú aj z iných krajín, hlavne z Maďarska, Rumunska, Ukrajiny a Českej republiky.

Každý návštevník so vstupenkou obdrží vrecúško s ozdobným pohárom na ochutnávku vín a podľa mapky si postupne vyhľadáva jednotlivých vinárov, ktorí ich čakajú pred svojimi pivnicami a núkajú im sortiment dvoch vín z vlastnej produkcie. Návštevník má preto možnosť ochutnať v priebehu podujatia až 38 vzoriek vína.

Prestávky medzi jednotlivými ochutnávkami je možné vyplniť posedením pri sledovaní kultúrneho programu na javisku amfiteátra, ako aj využiť na občerstvenie sa pri stánkoch s jedlami a nápojmi.

Zdroj: Obec Malý Horeš
Web & e-mail
web stránka podujatia: www.malyhores.sk
kontaktný e-mail: ahoj@poctivepotraviny.sk
Bez mena
0900 000 000
Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz