Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
41%
Blízkosť predajne
10%

Podujatia

Svetový deň potravín

podujatie vytvorené: 17.10.2014 / platné od-do: 23.10.2014 - 23.10.2014 / lokalita: Nitra
Popis
Dňa 23. októbra 2014 od 14.00 do 18.00 h budú priestory Galérie MLYNY v Nitre hostiť podujatie s názvom „Svetový deň potravín“. Podujatie sa každoročne organizuje vo všetkých krajinách začlenených do organizácie Spojených národov pre výživu a poľnohospodárstvo (FAO).
Prostredníctvom Svetového dňa potravín si každoročne na celom svete pripomíname problémy hladu, podvýživy a chudoby, ktoré sa priamo týkajú najmä stoviek miliónov ľudí v rozvojových krajinách. V tejto súvislosti je aj snahou tejto organizácie zvyšovanie povedomia verejnosti o problematike hladu vo svete, podporenie prenosu technológií do rozvojových krajín, posilňovanie medzinárodnej i národnej solidarity v boji proti hladu, podvýžive a chudobe, no rovnako upozorňovanie na úspechy v rozvoji potravinárstva a poľnohospodárstva.
MPRV SR by chcelo prostredníctvom osláv Svetového dňa potravín upriamiť pozornosť na národné špecifiká potravinovej bezpečnosti aj v súvislosti s tohto ročnou témou „Rodinné farmy: Nasycujú svet a starajú sa o planétu“.

Srdečne vás všetkých na toto podujatie pozývame.
Web & e-mail
web stránka podujatia: mlyny-nitra.sk
Bez mena
0900 000 000
Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz