Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
41%
Blízkosť predajne
10%

Podujatia

Ružinovské farmárske trhy

podujatie vytvorené: 10.5.2017 / platné od-do: 13.5.2017 - 13.5.2017 / lokalita: Bratislava
Popis
Bryndza zo Zázrivej, koláč „štedrák“ z Banskej Bystrice či kváskový chleba z Jahodnej. Aj takýto sortiment a mnohé ďalšie tradičné slovenské výrobky ponúknu Farmárske trhy v sobotu 13. mája 2017 od 8:00 do 14:00 pred Domom kultúry Ružinov. Opakovať sa budú každé dva týždne.

Na sobotňajších farmárskych trhoch si budú môcť návštevníci zakúpiť výrobky z rôznych kútov Slovenska. Nebude tam chýbať kváskový chleba z Jahodnej, ktorý vydrží aj 4 dni čerstvý. Pre niektorých bude možno novinkou typický slovenský koláč „štedrák“, ktorý má poschodia z maku, orechov, lekváru a tvarohu. Návštevníci si budú môcť zakúpiť aj zdravú bryndzu, ovčí syr a iné mliečne výrobky zo Zázrivej. K tomu domáce maslo, jogurty, vajcia, cestoviny či víno z Modry - dokonca aj ríbezľové či jahodové. Na svoje si prídu aj milovníci mäsa a zabíjačkových špecialít, tešiť sa môžu na výrobky kvalitné klobásy, jaternice, huspeninu či oškvarky. Lákadlom budú aj moravské frgále od výrobcov z Rožňova pod Radhoštem. Okrem toho bude na farmárskych trhoch aj stánok so sezónnou zeleninou, medom od včelára, slovenským makom a mnohými ďalšími tradičnými produktmi.

Farmárske trhy organizuje spoločnosť Farmárske trhy, s. r. o. v spolupráci s Cultus Ružinov a podporou MČ Bratislava-Ružinov.
Web & e-mail
Bez mena
0900 000 000
Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz