Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
41%
Blízkosť predajne
10%

Podujatia

Pivobranie na Anči

podujatie vytvorené: 18.4.2017 / platné od-do: 28.4.2017 - 30.4.2017 / lokalita: Košice
Popis
Otvorenie sezóny nášho letného sídla akciou PIVOBRANIE NA ANČI.
Na PIVOBRANIE kľudne môžete vyraziť aj s deťmi. Nejedná sa totiž o žiadnu akciu typu Oktoberfest , alebo jemu podobné veľkofestivaly. V areáli sa bude čapovať okolo 30 značiek pív českých, škótskych, anglických, dánskych, nemeckých, belgických, írskych, talianskych, holandských a slovenských pivovarov, mini pivovarov, lietajúcich pivovarov, remeselných pivovarov s bohatou ponukou pivných špeciálov. Akcia nie je cielená len na pivárov a na čím väčšiu spotrebu , ale láka predovšetkým návštevníkov, ktorí si chcú vychutnávať a degustovať ponúkané pivká v príjemnom prostredí nášho areálu. Vstup je zdarma, ani si nemusíte kupovať žiadne poháre, žetóny ...my Vás radi obslúžime.
Na Anči zahájime novú sezónu so špeciálnou ponukou pšeničných, bylinných či kvasnicových pív. Nebudú chýbať ani portre, ležiaky, ,,kyseláče“ , IPY, piva so zníženým obsahom alkoholu či rôzne delikatesy vhodné ku konzumácii piva. PIVOBRANIE NA ANČI bude každoročne otvárať sezónu letného sídla Dobrých Časov. Pivovary, značky pív a program budeme zverejňovať postupne.
Už teraz sľubujem veľké prekvapenie pre všetkých slovenských pivárov. Bude to bombička, ktorá trošku rozvíri hladinu remeselného pivovarníctva!!!!!!!!!!
Web & e-mail
Bez mena
0900 000 000
Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz