Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
41%
Blízkosť predajne
10%

Podujatia

Mix zábavy a praktických rád

podujatie vytvorené: 12.4.2017 / platné od-do: 8.4.2017 - 15.4.2017 / lokalita: Bratislava
Popis
8.-9.4.
Festival záhrad
Bory Mall organizuje toto podujatie po vlaňajšej mimoriadne vydarenej premiére už po druhý krát. Festival záhrad ponúka omnoho viac praktických a užitočných rád pre záhrady, balkóny či terasy ako vlani. Okrem toho tu budú aj skutočné unikáty. Botanická záhrada pri SPU v Nitre vystaví svoju zbierku orchideí, zberateľ Martin Jagelka ukáže časť zo svojej zbierky motýľov, ktorá má takmer 200 000 exemplárov. Slovenský klub Danubius bonsai vystaví takmer 60 vzácnych bonsaiov. Jedným z highlitov festivalu bude živý kvetinový záhon s motýľmi, ktorí tu prežijú svoj životný cyklus. Nebudú chýbať ani praktické a kreatívne workshopy, rady floristov a záhradných architektov. K prírode patrí aj umenie v podobe výstavy veľkoformátových obrazov od slovenskej výtvarníčky Juliany Mrvovej.
A ešte jedna špeciálna pozvánka: Záhradkári z televízie JOJ prijali výzvu vytvoriť kvetinové kŕmidlo pre exotické motýle, ktoré budú vypustené v Bory Mall v sobotu 8.4. v rámci Festivalu záhrad. Príďte aj vy pridať ruku k dielu. Kŕmidlo s názvom Nová záhrada pre motýle budú záhradkári z JOJ-ky stavať v sobotu v Bory Mall od 15 do 16 hodiny. Tešíme sa na vás!

8.-15.4.
Piknik park
Niektoré z atrakcií budú v rámci Festivalu k dispozícii až do polovice apríla. Priamo v obchodnom centre bude miesto na piknik na živom trávniku s potôčikom, jazierkom a rybičkami. Návštevníci ale aj žiaci škôl, ktorí môžu prísť na exkurziu, tu budú mať možnosť obdivovať exotické rastliny alebo sa dozvedieť viac o živote motýľov. Zapojiť sa budú môcť aj do zaujímavých workshopov – napríklad ako si vyrobiť domček do záhrady pre užitočný hmyz alebo ako si naaranžovať veselú jarnú dekoráciu.
Web & e-mail
web stránka podujatia: www.borymall.sk
kontaktný e-mail: office@divydmedia.sk
Divyd
0900 000 000
Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz