Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
41%
Blízkosť predajne
10%

Podujatia

Krompeľfest v Hnúšti 2019

podujatie vytvorené: 10.4.2019 / platné od-do: 1.5.2019 - 1.5.2019 / lokalita: Hnúšťa
Popis
Užite si naplno 1.máj – sviatok práce a nepremárnite ho státím pri sporáku. Nevarte! Navaríme za vás. Choďte sa prejsť, venujte čas svojej rodine. Mňamky zo zemiakov, pripravené podľa receptov starých mám, budú na vás čakať na námestí, pred poliklinikou, v Hnúšti už od 11,30 hod.

KROMPEĽFEST je názov pre pouličný festival tradičných zemiakových jedál, ktorý sa bude konať v našom meste po prvý raz. Či založíme tradíciu, to je na každom z vás. Príďte nás podporiť, posedieť si s rodinou a priateľmi, zabaviť sa pri dobrej ľudovej hudbe, zakrepčiť si.

Deti si svoju šikovnosť môžu vyskúšať od 12,30 hod až v piatich tvorivých dielňach: zatancovať si na ľudovú nôtu, vyrobiť varešku, ... to ďalšie neprezradíme. Kto príde, uvidí na mieste. Nájdete nás na námestí až do 14,30 hod.

Varíte s rodinou guľáš? Výborný nápad. Po guľáši ako zákusok sú šúľance, krompľaníky či halušky to pravé orechové. Poznáte Striežovské guľky? Jedinečná chuť, v ktorej sa skĺbila slovenská nátura: srdečnosť, láskavosť, prajnosť. Kto ochutná, prebudí v sebe Slováka. Neveríte? Skúste.

Prineste si vlastnú lyžičku a vidličku. Bude to váš malý ekočin, ktorý nezostane bez povšimnutia.

Podujatie organizujú dobrovoľníci zo SOŠ a CVČ v Hnúšti, pod záštitou Mesta Hnúšťa, MAS Malohont, za pomoci organizácie IUVENTA a s finančnou podporou BBSK.
Web & e-mail
web stránka podujatia: nezadaná
Bez mena
0900 000 000
Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz