Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
41%
Blízkosť predajne
10%

Podujatia

Jahrada 2013 výstava ovocných stromov a kvalitných slovenských potravín

podujatie vytvorené: 19.8.2013 / platné od-do: 25.10.2013 - 26.10.2013 / lokalita: Trenčín
Popis
Už po štvrtý raz výstava Jahrada otvorí svoje brány na výstavisku Expo Center v Trenčíne. Tento rok sa výstava uberá smerom ukázať konečným spotrebiteľom chuť domácej kvality. Na výstave sa zúčastnia domáci výrobcovia a pestovatelia.

Výstava sa okrem slovenských produktov bude venovať aj záhradkárom, pre ktorých je pripravená praktická škola. Budú si môcť pozrieť a priučiť sa na praktických ukážkach vrubľovania, rezov, pestovania drobného ovocia, ako aj vegetatívneho rozmnožovania okrasných a ovocných drevín. Návštevníci sa môžu tešiť na najkrajšie jablká a hrušky za rok 2013.

V čom bude tohtoročná výstava iná ako minulé roky sa dozviete na adrese: www.poctivepotraviny.sk/magazin/clanok/slovenske-potraviny-sa-predstavia-na-vystavisku-v-trencine

Na výstave budete môcť prihlásiť svoje dieťa do súťaže o Najveselšieho farmárika. Víťaz spolu s rodičmi vyhrá víkendový pobyt v Rajeckých Tepliciach. Viac informácií môžete nájsť tu:http:http://www.poctivepotraviny.sk/sutaze/najveselsi-farmarik

Ak by ste chceli na výstave vystavovať a predávať svoje produkty, môžete tak urobiť za zvýhodnených podmienok. Pre viac informácií nás môžete kontaktovať na jankaf@poctivepotraviny.sk.

Tešíme sa na Vašu návštevu.
Web & e-mail
web stránka podujatia: expocenter.sk/ExhibitionAction.aspx?ExhibitionID=226&ItemID=131
kontaktný e-mail: simonakova@expocenter.sk
Mgr. Martina Šimoňáková
0905 91 75 55
Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz