Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
41%
Blízkosť predajne
10%

Podujatia

Hardcore a vegánska večera vo Farhofe

podujatie vytvorené: 27.12.2017 / platné od-do: 19.1.2018 - 19.1.2018 / lokalita: Banská Bystrica
Popis
Od 19:00 spoločná vegánska večera.
Niečo prines a podeľ sa s ostatnými o svoj kulinársky skvost. Všetko sa to dá na jeden spoločný stôl, z ktorého sa potom bude naberať. Nejaké taniere prinesieme, ale vlastný riad je vítaný (si uvedomelý/á pankáč/ka, preto verím, že nebudeš používať jednorázový plast :-) ). Príď hlavne načas, lebo sa kľudne môže stať, že na teba nič nepočká :-). Nech pojem obžerstvo získa nový rozmer!
PS: Prinesenie jedla nie je podmienkou. Ak nič neprinesieš, nič sa nestane. Vegánsku večeru môžeš podporiť aj dobrovoľným príspevkom, ktorej výťažok poputuje na chod ďalších akcií :-).


Od 20:00 koncert:

NIČITEĽ (https://nicitel.bandcamp.com) - Epické a hlavne totálne osobité poňatie hardcoru zo Spišskej novej Vsi. Len bicie, basa a rev... Tu skutočne toho viac nepotrebuješ. Materiál na novú platňu je už zavesený na nete. Naštuduj si to, neolutuješ!

ZOZOO (https://zozoo.bandcamp.com) - Surové prevedenie hardcore punku totálne od podlahy z niekdajšej mekky punku – mesta Martin. Nečakaj nič pozitívne. Z tohoto setu odídeš s plačom! Piesne z avizovaného splitka s Ničiteľom si vypočuješ na ich bandcampe.

RANA (https://rana.bandcamp.com/releases) - Ponurý post hardcore z legendárnych bratislavských garáží! Na kapelnom bandcampe je zavesené minuloročné demo, ktoré ti odporúčam naštudovať. Mal som tú česť to vidieť naživo a bolo to veľké. Členovia z kapiel ako Lutra, či Distax, to je zaručená kvalita!

ĎAS – Ťažko popísateľná hudobná kolízia medzi Hendrixom, Tool a Via anima. Ďalšie slová opisu by boli v tomto prípade zbytočné, treba počuť na vlastné uši!

SAMORAST (https://samorast.bandcamp.com) - Emotívny hardcore/punk zo stredného slovenska.

Ak máš nejaké otázky ohľadne večere alebo koncertu, kľudne nás kontaktuj správou na stránke Kutač krjú alebo mailom na samorasthc@gmail.com

Koncert na vstupe podpor tromi eurami. Vstup na večeru je voľný.

Na mieste bude aj nejaké to distro a Freebox. A čo je to Freebox?
- Máš doma staré tričko, náramok, kazetu, cd a kopec iných nepotrebných vecí, ktoré by mohli ešte niekomu urobiť radosť? Neváhaj a prines ich! Všetko sa nahádže do jednej krabice, z ktorej si potom môžeš vyloviť nejaký ten poklad. Len ťa chcem poprosiť o jednu vec, nemýľ si freebox s kontajnerom :-).

Ak trpíš rasistickými, homofóbnymi, či xenofóbnymi predsudkami, ostaň radšej doma!
Web & e-mail
Bez mena
0900 000 000
Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz