Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
0% / 0 hodnotení

Miroslav Grznár MLYN ZRNO

Venujeme aj výrobe múk ponuke pre malo spotrebiteľov, ktoré sú možne objednať na http://obchod.mlyn-zrno.sk/ PS: SKOPíRUJ ODKAZ DO VYHLADAVAčA

O nás

Slovo majiteľov

Mlyn chápeme ako súčasť poľnohospodárstva, s napätím sledujeme zakladanie úrody a postupný vývin obilnín. Tešíme sa peknému počasiu. V závislosti od toho už vidíme lepšiu alebo horšiu úrodu.
Pri úrode zdravého obilia vieme, že bude kvalitná múka, tým aj ekonomická prosperita. Obilniny kupujeme hlavne od miestnych serióznych dodávateľov. Na výrobu dobrej múky je treba veľa strojných operácií. mlynské stroje melú, klepú, trasú obilie vo svojom tichom koncerte, na ktorý treba dozerať. Stroje ešte aj po vypnutí unavene praskajú a pukajú do ticha.

Naša firma
Na trhu výroby múky pôsobíme od roku 1992. Melieme mlynskou technológiou stredoeurópskeho typu. Vo výrobnom programe máme múky pre pekárov, cestovinárov, pizzérie aj múky určené pre zdravý životný štýl, a to múky celozrnné, z iných druhov plodín ako sú amarantové, špaldové, jačmenné múky, z tvrdej pšenice a strukovinové , ale aj BIO múky ako produkty ekologického poľnohospodárstva.

Balenie

Balenie výrobkov máme prispôsobené k dnešným trendom pre ponuku zákazníkom. Ponúkame balenie v autentických dekoračných tkaninových vreckách, papierové vrecká , aj kombinované balenie kartónová škatuľka s potlačou vo vnútri so vzdušným vreckom z tkaniny.

Zákazníci

Našimi výrobkami uspokojujeme široké spektrum zákazníkov: cesto vinárov, cukrárov, pekárov, vývarovne , spracovateľov zdravej výživy... Našim veľkým zákazníkom sú aj domácnosti.

Stroje

Náš mlyn je vybavený tradičným strojným zariadením európskeho typu od českej firmy Prokop Pardubice.
Sortiment:
Mlyn Zrno
Mlyn 182
95638 Veľké Hoste
Fotka
Adresa
Telefón / e-mail
Otváracie hodiny
Mapa
mlyn 182
95638 Veľké Hoste
0905652426

mlynzrno@naex.sk
zasielanie / rozvoz - celé Slovensko
Hodnotenie užívateľov: (0 hodnotení) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

cestoviny
Cestoviny Semolinovo šošovicové špiraly 0,3 kg 1,15 € Celozrnné pšeničné cestoviny rezance 6mm 0,3 kg =0,82€ Semolinovo fazulové cestoviny rezance 6mm 0,3kg =1,15€
19.6.2017

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz