Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
42%
Blízkosť predajne
9%
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Magazín - Životný štýl

Zadržiavanie vody v tele

Zadržiavanie vody v tele je pre nás veľmi nepríjemným javom. Môže sa stať, že sa ráno zobudíme s opuchnutými očami alebo prstami. Je veľmi pravdepodobné, že zo dňa na deň môžeme mať o kilo viac, a to len preto, že náš organizmus zadržiava nepotrebnú vodu

Vitamín C potrebný pre mozog a sietnicu

Aby mohli naše nervové bunky v oku poriadne fungovať je potrebné, aby sme im dodali dostatočné množstvo vitamínu C. Vitamín C je tiež nevyhnutný pri činnosti mozgu. Tieto tvrdenia boli uverejnené v časopise Journal of Neuroscience, na ktoré prišiel šesťčl

Fastfood a jeho prehrešky

V tejto hektickej dobe často nemáme čas sa poriadne a zdravo naobedovať pre nedostatok času, a tak sa vyberieme do najbližšieho fastfoodu, kde si jedlo kúpime rýchlo a lacno. Tieto vyprážané, tučné a sladké jedlá alebo iné polotovary nám veru na našom zdr

Jesť zdravo znamená jesť pravidelne

Zdravé stravovanie nie je len o kvalitných (priemyselne neupravovaných) potravinách, ale aj o pravidelnosti v stravovaní. Pravidelné stravovanie umožňuje rozdeliť celodennú dávku energie a cenných látok do podoby pravidelných prísunov. To pomáha organizmu

Biely jogurt – pomocník pre našu pleť

Po určitom veku, sa na každej pleti začnú vytvárať vrásky a pokožka pôsobí unavene. Už ťažko dosiahneme efekt krásnej a mladistvej pleti, ako keď sme mali dvadsať. V časopisoch nachádzame množstvo rád, ako sa starať o pleť a poradcovia nám odporúčajú veľa

Užitočné rady s ktorými dokážete ovládnuť svoj nenásytný žalúdok

Ste neustále posadnutí myšlienkou na chutné a výborne vyzerajúce jedlo? My vám s tým dokážeme pomôcť. Poznáme potraviny, ktoré rýchlo a účinne umlčia váš žalúdok. Neveríte? Presvedčte sa o tom sami.

Domáce šťavy ako liek

Pomocou domácich štiav môžete napomôcť svojmu tráveniu, prečistiť organizmus alebo zastaviť pálenie záhy.

Doplňte si bielkoviny aj bez mäsa

Každý potrebujeme pre zdravý život aj bielkoviny. Väčšina ľudí ich získava z mäsa, nie všetci však mäso konzumujú. V prípade, ak mäso nejete z presvedčenia alebo vám jednoducho nechutí, bielkoviny môžete prijímať aj z iných potravín.

Zdravé obedy v jedálňach deťom nechutia

Nie je ničím prekvapujúcim, že deťom v školských jedálňach najviac chutia nezdravé jedlá. Medzi najobľúbenejšie sa dostali sladké jedlá, ako žemľovky, buchty či palacinky. Najmenej obľúbené sú zeleninové jedlá a špenát.

Karfiol a brokolica v zdravej strave nesmú chýbať

Exotické liečivé rastliny sú stále populárnejšie. Nezabudli ste popri nich na zdravú klasiku – karfiol a brokolicu, ktoré takisto dokážu spraviť pre naše zdravie hotové zázraky?

Zdravý zázvor

Zázvor používame ako prírodný liek. Na naše zdravie má veľa pozitívnych účinkov.

Hrášok, hrášok, všade len hrášok...

Hrášková sezóna sa začína rozbiehať. Ak chcete zdravé a nízkokalorické jedlo, ktoré vás zasýti, hrášok je tou správnou voľbou.

Viac chuti – projekt pre zdravšie Slovensko

Cieľom projektu, ktorý bol spustený na Slovensku je zvýšiť záujem o zdravé stravovanie konzumáciou ovocia a zeleniny. Cieľovou kategóriou projektu sú deti, tehotné ženy a seniori.

Ako premôcť jarnú únavu

Veľa ľudí stále bojuje s jarnou únavou, aj keď leto už je za dverami. Jarná únava nie je klasická diagnóza, aj keď ňou trpí väčšina populácie. Jarná únava je spôsobená zmenami počasia a nesprávnou životosprávou.

Schudnúť neznamená hladovať

Veľa ľudí, ktorí chcú schudnúť, začnú hladovať, aby znížili príjem kalórii. Najzákladnejším pravidlom chudnutia je práve pravidelná strava.

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz