Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
41%
Blízkosť predajne
10%
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
0% / 0 hodnotení

Svet Bedničiek

"Kúsok Slovenska priamo na váš stôl." Sme internetový obchod s donáškou "Bedničiek" plných zeleniny, ovocia a ďalších dobrôt od výrobcov priamo k vám domov.

O nás

Internetový obchod, ktorý vám šetrí čas a to tak, že keď si u nás objednáte tovar, my vám ho donesieme vo vkusných, drevených "Bedničkách", poprípade iných recyklovateľných obaloch priamo domov. Sme mladí a s chuťou meniť "status quo". Smelo do toho a pridajte sa k nám. Radi vás uvítame vo svete plnom "bedničiek":)

Našim cieľom je zabezpečiť vám ako zákazníkom kvalitné potraviny, priamo od farmárov a výrobcov. Tým dosiahneme jednak vašu spokojnosť, ale aj podporíme tých, ktorí sa na týchto výrobkoch najviac narobia. Sú to ľudia s veľkým srdcom a im patrí naše uznanie. Podporujme čo je naše, to slovenské.

Je mnoho možností, ako robiť veci tak, aby boli dobré, pomáhali a robili ľudí šťastnými. My sme si vybrali Svet Bedničiek, kde pomáhame tým, ktorí ešte nehodili "motyku" za chrbát, aby neprestávali s prácou, ktorú milujú a robia ju nadovšetko dobre.
Misiou, ktorej sme sa zaviazali, je tvorba väzieb medzi pestovateľmi, výrobcami a samotnými spotrebiteľmi. Teda tými, ktorí sa naplno venujú pestovaniu ovocia a zeleniny, chovu dobytka či hydiny a na druhej strane s tými, ktorí by radi pre seba a svojich blízkych zabezpečili kvalitné, domáce potraviny. Samozrejme za podmienok trvalo udržateľného rozvoja, pretože len to je cesta, aby sa aj naše deti mali neskôr dobre.
"Veď prečo nerobiť veci prirodzene?"

Naše ciele sú jasné. Ide o rozvoj poľnohospodárstva v jednotlivých regiónoch a súbežne podpora vnímavých a spokojných Bedničkárov v ich snahe o dobrý nákup.

Neustále nás pritom ženie vpred radosť ľudí. Či je to spokojná mamička, ktorej sme práve odovzdali bedničku alebo pani v rokoch, ktorej ju kúpili deti či vnúčatá, poprípade úsmev v tvári farmára, ku ktorému prídete a on vám s nadšením hlási, čo všetko už rastie a bude rásť. Jednoducho, ak dostávate pozitívnu spätnú väzbu, niet už cesty späť.

Radi by sme náš projektový model postupne rozšírili do viacerých regiónov, odkiaľ nás kontaktujú stále noví a noví záujemcovia o naše bedničky. Vidíme, že ľudia začínajú byť na stravovanie oveľa viac náročný a vnímajú ho ako niečo vzácne, ako pôžitok a v tomto trende by sme radi pokračovali naplno.
Sortiment:
Svet Bedničiek
Nová 42
96221 Lieskovec
Hodnotenie užívateľov: (0 hodnotení) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz