Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
41%
Blízkosť predajne
10%
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Magazín

Súťaž Najobľúbenejší farmár/výrobca 2017

rss

Portál PoctivePotraviny.sk chce zviditeľniť malých regionálnych farmárov a výrobcov poctivých potravín, a tak vyhlasuje 1.ročník celoslovenskej súťaže Najobľúbenejší farmár/výrobca 2017. Cieľom súťaže je podporiť a oceniť malých slovenských farmárov a výrobcov, ktorí pestujú, chovajú, či vyrábajú poctivé potraviny.

Kto sa môže zapojiť do súťaže?

Do súťaže Najobľúbenejší farmár/výrobca 2017 sa môže do 31.augusta bezplatne prihlásiť každý slovenský pestovateľ, chovateľ, výrobca potravín a medu, ktorý spĺňa tieto podmienky:

  • má vytvorený a úplne vyplnený profil farmára alebo výrobcu na www.poctivepotraviny.sk,
  • má riadne oprávnenie na podnikanie – s.r.o., živnosť, samostatne hospodáriaci roľník alebo predajca z dvora, (nie sprostredkovateľ),
  • jeho obrat je do 600 000 eur ročne,
  • má do 30 zamestnancov.

Ako sa súťaží a ako prebehne hlasovanie?

Súťaží sa v 4 kategóriách- Najobľúbenejší Farmár chovateľ, Najobľúbenejší Farmár pestovateľ, Najobľúbenejší Výrobca potravín a Najobľúbenejší Výrobca medu. O víťazoch jednotlivých kategórií rozhodne počas septembra široká verejnosť hlasovaním prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

Kedy budú vyhlásení víťazi a čo získajú?

Víťazov jednotlivých kategórií (súťažiacich s najväčším počtom hlasov) vyhlásime 1.októbra. Každý z nich získa titul NAJOBĽÚBENEJŠÍ, čím sa stane prestížnejším pre zákazníkov, reklamnú kampaň na internete a profesionálne propagačné video zo svojej farmy/výroby, ktoré bude môcť následne používať pri svojej propagácii.

Ste slovenský farmár alebo výrobca? Spĺňate podmienky a našli ste sa v niektorej z kategórií? Chcete vyhrať? Nie ste farmár, ale máte obľúbeného farmára/výrobcu, o ktorom si myslíte, že by mal vyhrať? Prihláste sa alebo nám pošlite tip na vášho obľúbeného farmára/výrobcu na stránke súťaže www.poctivepotraviny.sk/sutaz do 31.augusta.

Ďakujeme mediálnym partnerom, partnerom a Slovak Business agency, bez ktorých podpory by to nešlo.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz