Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
100% / 1 hodnotenie

Jemed

Sme malá rodinná firma, venujúca sa včelám a výrobe včelieho medu, výrobkom zo včelieho vosku a propolisu, založená mojím otcom v roku 1984 v Bratislave.

O nás

Vyrobiť med je veda ale vyrobiť dobrý med to je majstrovstvo ,ktoré sa nenaučíte hneď ale len odovzdávaním vedomostí z otca na syna . Je neuveriteľné, koľko námahy musia včeličky vynaložiť na výrobu jedného kilogramu medu. Naša malá včelia farma Lamprecht vznikla už v roku 1984 . Či je leto alebo zima staráme sa o naše včielky ako o malé deti a oni nás potom odmenia za našu snahu svojou láskou v podobe medu. Náš med je 100% čistý prírodný produkt a chutí veľmi dobre až výnimočne. Je zdravý a vždy Vám vyčarí úsmev na tvári. A preto je v našom názve slovná prešmyčka JEM MED skrátením na JEMED !!!!

Prvé včelárske kroky som začal v mojich 16tich rokoch, ale dlho mi to nevydržalo. Prišli iné záujmy, rodina, dcéra, podnikanie.
Našťastie v roku 2009 som dozrel a s manželkou sme sa presťahovali z Bratislavy, do nádhernej prírody v okolí mesta Nová Baňa, kde sme si založili prvé včelie rodiny.
Ako čas plynul, naberali sme vedomosti a skúsenosti, vďaka ktorým sme vybudovali našu včelnicu až do dnešnej podoby. Med od našich včielok pochádza z Pohronského Inovca a za agátom kočujeme do oblasti Oponíc.

Počas budovania našej firmy, nás postretli žiaľ aj negatívne skúsenosti, z ktorých sme sa však poučili a ktoré nás posunuli ďalej. Budeme radi, ak sa rozhodnete ochutnať náš 100 % slovenský a domáci včelí med od včelára z dvora. Med je zbieraný a dorábaný na lúkach, poliach a v lesoch stredného Slovenska v okolí Novej Bane a v prostredí Štiavnických vrchov. Využite jedinečnú možnosť zadovážiť si včelie výrobky, ako je med, propolis alebo včelí vosk a peľ prípadne sviečky z včelieho vosku. Veríme, že budete natoľko spokojní, že sa k nám opäť vrátite.
Sortiment:
Ján Lamprecht - Jemed
Hrabcová cesta 6228/19
96801 Nová Baňa
Fotka
Adresa
Telefón / e-mail
Otváracie hodiny
Mapa
Trhovisko Mlynarovičova
85103 Bratislava
0910965558

jemed29@gmail.com
zasielanie / rozvoz - celé Slovensko
Hodnotenie užívateľov: (1 hodnotenie) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

PASTOVANÝ MED S PROPOLISOM 600G
Pastovaný med s propolisom je kvetový med upravený do krémovitej konzistencie riadenou kryštalizáciou. Propolis alebo včelí tmel je látka na báze živice, ktorú získavajú včely z púčikov stromov alebo iných rastlinných zdrojov.
25.1.2022

Aktuálne novinky

ZDRAVÝ BALÍČEK
Naše včielky si pre Vás pripravili jedinečnú limitovanú ponuku balíčkov zdravia. Balenie obsahuje: 1x Med s propolisom 250g 1x Med s peľom 250g 1x Propolisová tinktúra 50ml
25.1.2022

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz