Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
0% / 0 hodnotení

Jaroslav Ostrožovič - J & J Ostrožovič

Firma J&J Ostrožovič je najstaršou privátnou firmou na slovenskom Tokaji. Od roku 1990 vyrába kvalitné odrodové a výberové vína. V roku 1993 ako prví priniesli

O nás

Firma Jaroslava Ostrožoviča je vinárstvom s 24 ročnou tradíciou. Z malej rodinnej firmy v priebehu dvoch desaťročí vybudovali manželia Ostrožovičovci stabilné vinárstvo s celým zázemím pre výrobu vína. Obhospodarujú na Tokaji 55 hektárov vlastných rodivých vinohradov systémom integrovanej produkcie, ktorá je šetrná k ľuďom aj k prírode...
Osem hektárový areál firmy je plný zelene a dáva okrem vína príležitosti rôznym aktivitám a relaxu. Tokajský dom vo Veľkej Tŕni s vínnou sálou pre 50 osôb je čarovným miestom, kde môžete usporiadať firemné školenia, semináre, ale aj rodinné oslavy. Príjemnú atmosféru umocní výborná zemplínska kuchyňa v kombinácii so skvelými vínami z vlastnej produkcie.
Kvalitné audiovizuálne zariadenie, ozvučenie, aj plátno patrí k výbave vínnej sály. Pokiaľ by ste potrebovali trocha pohybu, môžete sa presunúť len zopár metrov na firemné golfové odpalisko a potrénovať odpaly. Pre záujemcov sú k dispozícii aj iné športové aktivity ako petangue, guličky, alebo bicykle.
Celoročne je možná ochutnávka vín v klasickej tokajskej pivnici, vytesanej v sopečnej vyvreline - tufe v hĺbke 13 metrov pod zemou. Pol kilometra chodbičiek a chodieb, tri degustačné miestnosti a firemný archív s množstvom vzácnych, plesňou obrastených fliaš, sú ozajstným zážitkom.
Priamo vo vinárstve vybudovali Ostrožovičovci penzión pre 40 osôb s izbami, ktoré sú vybavené modernými prvkami, ako TV, SAT, WIFI, a pododbne (http://www.ostrozovic.sk/virtualna-priehledka).
V lete iste poteší vyhrievaný bazén a celoročne jacuzzi, prístupná všetkým ubytovaným hosťom neobmedzene.
V portfóliu firmy nájdete prvé ľadové víno z Tokaja, aj krásne slamové cuvée, ktoré zberá medaile po svete. Značku Ostrožovič nájdete medzi 1000 najlepšími vínami sveta a každoročne medzi 100 NAJ Slovenska v Národnom salóne vín. V roku 2013 sa Tokajský výber 6 putňový ročník 2003 stal Vínom mesta Košice – Európske hlavné mesto kultúry. K medzinárodným úspechom patria zlaté a strieborné medaile z celého sveta zo súťaží TERRAVINO Izrael, Finger Lakes International v Amerike, Bacchus Madrid v Španielsku , Vinoforum, Grand Prix Austerlitz, Monde Selection Bruxelles, AWC Vienna v Rakúsku,Vinagora v Budapešti.
Ostrožovičovci Vás počas celého roka pozývajú k nim do Veľkej Tŕni, ale pokiaľ máte na Tokaj ďaleko, vína Vám radi zašlú kamkoľvek v rámci SR grátis do dvoch pracovných dní.
Sortiment:
Jaroslav Ostrožovič - J & J Ostrožovič
Nižná 233
07682 Veľká Tŕňa
Fotka
Adresa
Telefón
E-mail
Mapa
Nižná 233
07682 Veľká Tŕňa
+421908996042
marketing@ostrozovic.sk
zasielanie / rozvoz - celé Slovensko
Hodnotenie užívateľov: (0 hodnotení) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

Mydlo z hroznového oleja
Základom tohto mydla je hroznový olej, vylisovaný zo zrniečok hrozna, z našich vinohradov. Je obohatené o prírodné oleje a lístočky byliniek, vypestovaných v našich záhradách. Je vzácne, nakoľko ho vyrába osobne pán Ostrožovič :)
9.12.2014

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz