Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
Anketa
Čo je pre vás pri nákupe potravín najdôležitejšie?
Cena
18%
Že sú vyrobené na Slovensku
31%
Známy pôvod - výrobca
42%
Blízkosť predajne
9%
  • 1
  • 2

Inzercia

Ako inzerovať

Čo môžete inzerovať na portáli ?

ŽIADNI SPROSTREDKOVATELIA A DISTRIBÚTORI!

Inzerovať môžete len vaše vlastné výrobky a služby vyrobené, dopestované, dochované na Slovensku. Inzercia je určená len pre predaj priamo od slovenských výrobcov, farmárov, pestovateľov a domácich producentov. Inzerát porušujúce toto pravidlo bude bez vyzvania zmazaný.

Čo má obsahovať inzerát? Inzerát má obsahovať 1 produkt/službu zaradený v 1 kategórii spolu s fotografiami a kontaktnými údajmi.

Kto môže inzerovať?

Na www.poctivepotraviny.sk môžete ponúkať svoje produkty alebo služby ako:

1.      Súkromná osoba – Inzeráty v sekcii INZERCIA môžete inzerovať ako registrovaný (prihlásený) používateľ. Vaša registrácia a pridanie inzerátov je bezplatné. Zadarmo môžete pridať až 5 základných inzerátov. V prípade, že potrebujete váš inzerát zvýrazniť, aby mal väčšiu čítanosť alebo budete pridávať viac ako 5 inzerátov, bude vám služba symbolicky spoplatnená v zmysle cenníka.

2.      Podnikateľ  – Inzeráty v sekcii INZERCIA aj Profily v sekcii FARMÁRI a VÝROBCOVIA . Inzerovať môžete iba ako registrovaný (prihlásený používateľ). Inzercia typu Profilu FARMÁRI a VÝROBCOVIA má významne viac možností prezentácie a výhod a niektoré služby sú spoplatnené v zmysle cenníka s ktorým budete oboznámeny počas pridávania spoplatnenej služby.

Pridané inzeráty a profily je možné kedykoľvek upraviť alebo zmazať, stačí sa prihlásiť pod tým istým účtom (emailom a heslom) ako keď ste pridávali inzerát a v pravej hornej časti v položke „môj obsah“ urobiť zmeny.

Ako sa registrovať? Jednoducho za 30 sekúnd...

Pre jednoduchú registráciu kliknite na odkaz „zaregistrujte sa“ v pravom hornom rohu. Registráciu bude úspešná po vyplnení všetkých povinných údajov a potvrdení automaticky odoslaného emailu na vami uvedenú emailovú adresu. Svoje konto môžete po prihlásení upravovať.

Ako pridať inzerát?

Bezplatne pridávať môže Súkromná osoba aj Podnikateľ  5 základných inzerátov. Podnikateľ s aktivovaným profilom v sekcii FARMÁRI A VÝROBCOVIA môže pridať neobmedzené množstvo inzerátov do INZERCIE, ktoré budú po priradení k profilu FARMÁRA/VÝROBCU automaticky zvýraznené a topované.   Inzerát pridáte kliknutím na sekciu „INZERCIA“ a „ pridať inzerát“. Pridanie inzerátu prebieha v jednoduchých krokoch:

1.      Názov inzerátu – vypíšete názov, pod ktorým bude Váš inzerát uverejnený.

2.      Lokalita – lokalita je predvolená podľa Vášho miesta bydliska, ktoré ste uviedli v registrácii. Prípadnú zmenu lokality, v ktorej je Váš produkt dostupný ju zmeníte výberom z predvolených miest a obcí Slovenska. Tento údaj sa používa pri vyhľadávaní používateľom preto mu venujte veľkú pozornosť.

3.      Kategória – z predvolených možností si vyberiete kategóriu, do ktorej spadá inzerovaný produkt.

4.      Špeciálne vlastnosti – môžete zvoliť zo špeciálnych vlastností inzerovaného produktu, aby ste uľahčili zákazníkom vyhľadanie bezlepkových alebo DIA produktov.

5.      Cena – vypíšte cenu, za ktorú ponúkate Váš produkt.

6.      Typ inzerátu – zvoľte či chcete predávať, kupovať alebo poskytnúť službu (napríklad lisovanie jabĺk na šťavu, pálenie destilátov z vlastného ovocia).

7.      Kontakt – Vaše meno je predvyplnené podľa registrácie ale môžete ho zmeniť. Zadajte svoj telefonický kontakt, kde vás zákazníci v prípade záujmu môžu kontaktovať.

8.      Fotogaléria – Fotky predávajú! Do fotogalérie pridajte fotky Vami inzerovaného produktu. Hlavná fotka sa ukáže pri inzeráte, ostatné fotky po otvorení inzerátu. Fotogaléria slúži zákazníkom na lepšiu predstavu o inzerovanom produkte.

9.      Popis – sekcia popis slúži na lepšie opísanie produktu. Tu môžete zhrnúť jeho vlastnosti, špecifiká, výnimočnosť, opis, aby bol pre zákazníkov príťažlivejší. (A samozrejme pravdivý :))

Pre úspešné dokončenie pridania inzerátu je nevyhnutné súhlasiť s podmienkami inzercie. Tie si môžete prečítať po kliknutí na hypertextový odkaz „podmienkami inzercie“.

Posledný krok - po odsúhlasení podmienok a vyplnení všetkých povinných priečinkov, inzerát pridáte kliknutím na „vytvoriť inzerát“. V tejto chvíli je Váš inzerát viditeľný pre všetkých návštevníkov portálu poctivepotraviny.sk

Čo nesmie byť v inzeráte

-          Inzerovať sa nesmú iné, ako na Slovensku vyrobené potraviny a produkty

-          Produkty, ktorých nie ste výrobcom, pestovateľom alebo chovateľom

-          Nadmerné využívanie interpunkcie (tri bodky, smajlíky)

-          Písanie html značiek

-          Obchodné odkazy, reklama alebo zmienka o konkurencii, www odkazy

-          Špekulatívne alebo nulové ceny

-          Neautorizované fotografie

-          Duplicitné texty

-          Inzerát nesmie klamať spotrebiteľa

-          Neslušné, poburujúce alebo hanlivé slová

-          Príspevok propagujúci násilie, rasizmus, fašizmus alebo iné hnutia a ideológie smerujúce k potlačeniu práv a slobôd občanov

-          Príspevky podnecujúce k páchaniu trestnej činnosti alebo inak porušujúce právny poriadok Slovenskej republiky

-          Propagácia na drogy, cigarety alebo iné omamné látky

-          Erotické prvky a návrhy

-          Iný ako Slovenský jazyk (ani nesprávna slovenčina z internetových prekladačov)

-          Webstránky iných firiem a ich logá

-          Viac produktov v jednom inzeráte

-          Celé slová veľkými písmenami (okrem skratiek)

-          Graficky upravované fotky

-          Neoverejniteľné vyhlásenia a superlatívy (najlepšie, najkvalitnejšie,...)

Kde nájdem svoje inzeráty?

Pre prehľad vo svojich inzerátoch kliknite na odkaz „môj obsah“ v pravom hornom rohu. Zobrazí sa vám prehľad vašich inzerátov ale aj podujatí a profilov (Farmárov / Výrobcov a Agroturistiky - ak ich máte vytvorené), ktoré ste na stránku pridali a tu ich môžete upravovať a mazať.

Ako upraviť a vymazať inzerát?

Upravovať a mazať môžete svoje inzeráty kedykoľvek v časti „môj obsah“ po prihlásení do portálu.

Dokedy je inzerát zverejnený?

Váš inzerát je zverejnený po dobu ktorú si zvolíte pri jeho vytvorení alebo pokiaľ ho sami nevymažete alebo nedeaktivujete. Pokiaľ už nie je aktuálny a ponúkané produkty alebo služby nemôžete poskytnúť, je na Vašej zodpovednosti aby ste ho  vymazali a tým neklamali spotrebiteľa. Inzerát môžete kedykoľvek predĺžiť v sekcii môj obsah v pravom hornom rohu.

Zabudnuté heslo

V prípade, že ste zabudli svoje heslo, pri prihlásení kliknite na „zabudol som heslo“. Na Váš email bude zaslané nové vygenerované heslo, ktoré si po prihlásení môžete zmeniť.

Poďme inzerovať...

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz