Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
98% / 6 hodnotení

FARMA VELES HÁJ

Naša farma je zameraná na chov hovädzieho dobytka,oviec,kôz a ošípaných tradičným gazdovským spôsobom. Mlieko je spracované v našej mliekárni priamo na farme.

O nás

Naša rodinná farma hospodári v podhorskej oblasti malej dedine Háj. Naše zvieratá sú chované tradičným spôsobom bez pridávania kŕmnych zmesí. Kŕmnu dávku tvorí pastva,seno a obilniny. Zvieratá sú pod stálou veterinárnou kontrolou. Mlieko a výrobky z neho sú pravidelne vyšetrované štátnym veterinárnym ústavom. Sme jednou zo šestnástich mliekární na Slovensku ktorá spracúva všetky druhy mlieka (ovčie,kozie,kravské)
Sortiment:
FARMA VELES HÁJ
202
03901 Háj
Fotka
Adresa
Telefón / e-mail
Otváracie hodiny
Mapa
202
03901 Háj
0905758884

Veles.msm@gmail.com
Hodnotenie užívateľov: (6 hodnotení) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

Žiadne aktuálne novinky

Komentáre

Dominika Hlásna 3.9.2017, 19:06
Aj tento rok sme počas našej letnej dovolenky v malebnej dedinke Čremošné niekoľko krát zavítali na rodinnú farmu Veles. Minulý rok sme po prvý krát ochutnali z ich fantastických, naozaj poctivých a vždy čerstvých domácich výrobkov. Kvalita a cena v akej ponúkajú syrové produkty určite ťažko nájde konkurenciu. Sú to veľmi milí a dobrosrdeční ľudia, ktorí prácu na farme milujú a dávajú do nej srdce. Kiežby bolo čoraz viac takýchto predajcov. Doma si teraz pochutnávame na dobrotách, ktoré sme si doniesli a ktovie o rok sem možno opäť zavítame. Farmárom prajeme, aby sa im naďalej tak darilo a aby práca pod ich rukami prinášala čoraz viac ovocia.
veles 1.10.2017, 08:29
Ďakujeme za podporu a každý Váš hlas ktorým ste nás podporili v súťaži. Ďakuje Vám tím farmy VELES.
Mária Karasová 3.3.2019, 22:11
Vychutnali sme si Vašu prácu.Syrové nite a uzlíky boli chutné, ovčí syr perfektne vyúdený a parenica bola najlepšia na svete. Nech sa Vám darí obšťastňovať okolo Vás oči, chute a zdravie ľudí.

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz