Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
70% / 1 hodnotenie

Farma Úprimne

Rodinná farma Úprimne v Jastrabí pri Michalovciach sa špecializuje na chov čistokrvných bielych a hnedých kôz s dôrazom na produkciu kvalitného kozieho mlieka.

Farmár je zapojený do súťaže o najobľúbenejšieho farmára chovateľa 2017

Podporte ho svojim "lajkom"!

O nás

Kozia farma Úprimne je malé rodinné hospodárstvo nachádzajúce sa v dedinke Jastrabie pri Michalovciach. Sústreďujeme sa predovšetkým na chov čistokrvných kôz, ktoré sú neustále pod veterinárnym dohľadom. Kozičky chováme celoročne na zelených pasienkoch s možnosťou prirodzenej socializácie so svojím potomstvom. Nákupom našich úprimných potravín pomáhate udržiavať aj dve stále pracovné miesta lokálnych farmárov, ktorí s láskou prispievajú k produkcii dobrôt bez chémie a utrpenia, ako je tomu v intenzívnych chovných zariadeniach. Viac o nás sa dozviete na www.uprimne.sk.

Kvalita kozieho mlieka či jeho vôňa alebo zápach je priamo závislá nie len od dodržiavania hygienických pravidiel, no predovšetkým od stravy, ktorú kozy prijímajú v prirodzenom prostredí pastvín. Látky obsiahnuté v bylinách a vegetácii, ktorú kozy prirodzene požierajú nie je možné nahradiť doplnkovými substrátmi v uzavretých maštaliach alebo intenzívnych veľkochovoch. Sme si vedomí toho, že kvalita kozieho mlieka a jeho priaznivé zdravotné účinky priamo závisia od prirodzenej potravy kôz, ktorá je jedinečná spomedzi domestikovaných prežúvavcov.
Sortiment:
Kozia farma Úprimne
Hlavná ul. 123
07211 Jastrabie pri Michal
Fotka
Adresa
Telefón
E-mail
Mapa
Hlavná ul. 123
07211 Jastrabie pri Michal
0948 844 077
farmauprimne@gmail.com
Hodnotenie užívateľov: (1 hodnotenie) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

Žiadne aktuálne akcie

Aktuálne novinky

Žiadne aktuálne novinky

Komentáre

Pridať komentár

Ďakujeme za Váš hlas! Ak sa chcete zapojiť do žrebovania o víkendový pobyt v aparmánoch MERITTO v Rajeckých Tepliciach, zadajte Váš e-mail
Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz