Ak máte vytvorené konto prihláste sa, ak konto nemáte zaregistrujte sa
100% / 1 hodnotenie

Biomila spol. s r.o.

Biomila je značka slovenských biopotravín, ale zároveň aj názov spoločnosti, ktorá pôsobí ako výrobca a distribútor biopotravín na Slovensku.

O nás

Spoločnosť Biomila spol. s r.o. bola založená v septembri 2012 a na jar roku 2014 prevzala, ako dcérska spoločnosť Ekotrendu Myjava, spol. s r.o., obchodnú a výrobnú činnosť. Vyšla tak v ústrety spotrebiteľom, ktorí poznajú značku Biomila® a vyhľadávajú kvalitné domáce produkty.

Spoločnosť Biomila spol. s r.o. pôsobí na myjavských kopaniciach, kde spracúva najmä špaldovú pšenicu, liečivé byliny a jablká dopestované v systéme ekologického poľnohospodárstva. Spoločnosť má vlastnú cestovináreň, baliareň a veľkosklad. Ponúka široký sortiment biopotravín (značky Biolinie, Bioharmonie, Sonnentor, Biopekárna Zemanka, Dobré časy, NaturGreen, IsolaBio, Koldokol, a iné) i ekologickej drogérie a kozmetiky (feel eco, Sonett, Naturfyt), odbornú literatúru a doplnkový sortiment (vankúše, reklamné predmety).

Cieľom spoločnosti je prinášať biopotraviny ako alternatívu ku konvenčným potravinám pre ľudí, ktorým záleží na zdravom spôsobe života a na prírode, v ktorej budú vyrastať ich deti. Našim heslom je „Objavte chuť a silu prírody“.
Spoločnosť Biomila spol. s r.o. zamestnáva ľudí v regióne Myjavy. V súčasnosti tím pracovníkov predstavuje 13 žien a 2 muži. V rámci tímovej kultúry sa usilujeme o priamu, otvorenú komunikáciu, vzájomnú dôveru a férovú spoluprácu. Neustále na sebe pracujeme a vzdelávame sa.

Každá prevádzka spoločnosti je schválená Regionálnym úradom verejného zdravotníctva a zároveň je kontrolovaná Regionálnou veterinárnou a potravinovou správou, ktorá vykonáva časté audity a odbery vzoriek. Výroba a spracovanie prebieha v súlade s požiadavkami Systému kvality HACCP. To znamená, že je neustále kontrolovaná hygiena pri výrobe a kvalita výrobkov. Výrobné prevádzky, v ktorých sa výrobky Biomila® spracúvajú majú certifikovaný Systému kontroly kvality ISO 22000:2005.

Viac na stránke www.biomila.sk
Sortiment:
Biomila spol. s r.o.
Rudník č.428
90623 Rudník
Vladimíra Debnárová
kontaktná osoba
Fotka
Adresa
Telefón
E-mail
Mapa
Rudník č.428
90623 Rudník
034-621 56 21
debnarova@biomila.sk
zasielanie / rozvoz - celé Slovensko
Hodnotenie užívateľov: (1 hodnotenie) ohodnotiť
Kvalita:
Prístup a komunikácia:
Spoľahlivosť:
Dodacia lehota:
Celkom:

Aktuálne akcie

zľava 15% na vybranú ekodrogériu feel eco
Vybrané výrobky značky "feel eco" ponúkame so zľavou 15%. Viac info na www.biomila.sk
3.2.2015

Aktuálne novinky

Žiadne aktuálne novinky

Komentáre

Pridať komentár

Na stránke by som zmenil / chýba mi:
E-mail (nepovinný):
Odoslať dotaz